Najlepsze Schroniska

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 26 lipca 2007, 10:09

mirkow, nie mam wyjścia muszę być bo mamy wycieczkę klasową starej wiary ze szkoły średniej. musiałem więc wybrać jakąś luźniejszą trasę. Na Czantorię se wjadą a potem to już luzik...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 lipca 2007, 10:14

Po drodze z Czantorii jest podobno fajna stacja turystyczna Światowid się nazywa.Admin bardzo chwalił tamtejsze kiełbaski :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 26 lipca 2007, 16:14

mirkow dzięki za info.
Sie pódzie, się zobaczy, sie wypróbuje sie...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 lipca 2007, 17:54

Królik pisze:mirkow dzięki za info.
Sie pódzie, się zobaczy, sie wypróbuje sie...
Mam nadzieję że opiszesz nam swoje wrażenia ze Światowdu,chcę się tam wybrać w jakiś weekend :?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 lipca 2007, 18:11

18 sierpnia wybieram się na 10 dni w Beskid Żywiecki i mam zamiar zaliczyć 8 schronisk w tym rejonie :D :D :D Po powrocie zdam Wam szczegółowy raport :wink:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 31 lipca 2007, 23:05

mirkow, to ja Ci wdzięczny będę za tą relację, bo chcę w ten Beskid sie wybrać w weekendy wrześniowo-październikowe
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 sierpnia 2007, 16:34

Królik pisze:mirkow, to ja Ci wdzięczny będę za tą relację, bo chcę w ten Beskid sie wybrać w weekendy wrześniowo-październikowe
Obszerną relację masz u mnie jak w banku :wink:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 02 sierpnia 2007, 23:22

Oki. Dzięki :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2007, 6:12

8 schronisk? A które to będą jeśli można wiedzieć. Bo ja polecam, Halę Krupową, Słowiankę, Bacówkę Victoria K. i Schronisko na Wielkiej Raczy. Ostatnio w tej goprówce na Markowych Szczawinach zrobiło się okropnie. Brak klultury :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2007, 11:23

Belissima pisze:8 schronisk? A które to będą jeśli można wiedzieć. Bo ja polecam, Halę Krupową, Słowiankę, Bacówkę Victoria K. i Schronisko na Wielkiej Raczy. Ostatnio w tej goprówce na Markowych Szczawinach zrobiło się okropnie. Brak klultury :(
Zacznę od Zwardonia czyli Dworca Beskidzkiego.Następnie:Wielka Racza,Przegibek,Rycerzowa,Krawców Wierch,Rysianka,Lipowska,Boracza i może Słowianka.Początkowo chciałem zaliczyć Markowe Sczawiny ale tam teraz jest kłopot ze spaniem.Oby tylko pogoda dopisała :wink:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2007, 5:58

mirkow pisze:Zacznę od Zwardonia czyli Dworca Beskidzkiego.Następnie:Wielka Racza,Przegibek,Rycerzowa,Krawców Wierch,Rysianka,Lipowska,Boracza i może Słowianka.Początkowo chciałem zaliczyć Markowe Sczawiny ale tam teraz jest kłopot ze spaniem.Oby tylko pogoda dopisała :wink:
No to trasę masz ładną. Tylko martwię się tym że przez 10 dni raczej nie będzie słonecznej pogody, dlatego wlicz w to choć z jeden lub dwa dni deszczowe.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2007, 10:51

Też jestem realistą i wiem że tyle dni bez deszczu w górach to byłby niemal cud :D .Jednak cuda się zdarzają :D :D :D .Teraz poważnie,na niewielki deszcz to oczywiście będę przygotowany :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2007, 14:30

mirkow pisze:Też jestem realistą i wiem że tyle dni bez deszczu w górach to byłby niemal cud :D .Jednak cuda się zdarzają :D :D :D .Teraz poważnie,na niewielki deszcz to oczywiście będę przygotowany :)
Ale głowa do góry. Trzeba być optymistą i wierzyć że wszystko będzie dobrze :).
Alf

Post autor: Alf » 07 sierpnia 2007, 20:00

Ja polecam schronisko na Kopie, co prawda nie spałem w nim ale Tam podają coś takiego - polecam

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2007, 22:36

Co to takiego?Obstawiam:żurek w chlebie :? :? :?
ODPOWIEDZ