Najlepsze Schroniska

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 czerwca 2007, 17:44

w sławnym już domku 1014 w Lipnicy jest naprawdę fajnie. A przede wszystkim gospodarz jest naprawdę miły i niczego nie poskompi.
Na Markowych Szczawinach nie byłem przed rozbiórką, ale samo usytuowanie jest już na 5+ :) A Hanka to póki co jedna z moich fajniejszych ruderek :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 czerwca 2007, 6:20

a macie jakieś fotki tego 1014 :D bo Hankę Widziałam ale w Lipnicy jeszcze nie byłam :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 czerwca 2007, 7:33

Hanka mimo że jest stara i z zewnątrz nie wygląda najlepiej to jadalnie ma w iście górolskim stylu. Pokoje może trochę poniszczone ale to świadczy że przybywa tu dużo turystów. No i stąd jest blisko do Babiej Góry dlatego polecam ten Dom Turysty.
Anonymous

Wielka Racza

Post autor: Anonymous » 09 lipca 2007, 19:35

Witam.Ostatnio bardzo poprawiło się na Wielkiej Raczy.Bardzo miła obsługa i wreszcie nie brakuje ciepłej wody :D :D :D
Pete

Post autor: Pete » 09 lipca 2007, 22:25

Ja w zeszłym roku trafiłem tam akurat na awarię prądu :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 lipca 2007, 6:06

Pete pisze:Ja w zeszłym roku trafiłem tam akurat na awarię prądu :)
każdemu się zdarza, ale samo schronisko jest super jak i teren wokół niego - takiego może mu wiele schronisk pozazdrościć. Ogólnie mówiąc polecam Rysiankę.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 lipca 2007, 9:42

Polecam również Lipowską ze względu na bardzo sympatyczną panią gospodarz oraz wyśmienite i stosunkowo niedrogie jedzonko,piwko zresztą też jest tam najtańsze ze wszystkich żywieckich schronisk.POLECAM! :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 lipca 2007, 7:53

mirkow pisze:Polecam również Lipowską ze względu na bardzo sympatyczną panią gospodarz oraz wyśmienite i stosunkowo niedrogie jedzonko,piwko zresztą też jest tam najtańsze ze wszystkich żywieckich schronisk.POLECAM! :D :D :D
To fakt - jedzenie mają bardzo dobre. Ale nie tylko jedzenie bo pani obsługująca turystów też jest bardzo miła i ogólnie mówiąc nie widzę żadnych minusów dla tego schroniska :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 lipca 2007, 6:03

A jakie są ceny noclegów w Rysiance i Lipowskiej?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 lipca 2007, 12:13

Rysianka od 25 do 28 zł.Lipowska chyba 23zł.za pokój 3 os.Dokładnie nie pamiętam bo byłem tam ostatnio w sierpniu 2006.Ale wybieram się tam znowu w sierpniu bo warto :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 lipca 2007, 12:16

Belissima pisze:
mirkow pisze:Polecam również Lipowską ze względu na bardzo sympatyczną panią gospodarz oraz wyśmienite i stosunkowo niedrogie jedzonko,piwko zresztą też jest tam najtańsze ze wszystkich żywieckich schronisk.POLECAM! :D :D :D
To fakt - jedzenie mają bardzo dobre. Ale nie tylko jedzenie bo pani obsługująca turystów też jest bardzo miła i ogólnie mówiąc nie widzę żadnych minusów dla tego schroniska :)
Jak byłem tam ostatnio to byliśmy z żoną i synem jedynymi gośćmi schroniska ale to można uznać tylko jako plus :lol: :lol: :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 lipca 2007, 12:19

A co sądzicie o bacówce na Kracowym Wierchu?Według mnie atmosfera schroniska jest wspaniała ale trochę przeginają z cenami :?
Minter

Post autor: Minter » 18 lipca 2007, 5:59

mirkow pisze:A co sądzicie o bacówce na Kracowym Wierchu?Według mnie atmosfera schroniska jest wspaniała ale trochę przeginają z cenami :?
Krawców tak. Cieszy mnie to że jest wspaniały klimat turystyczny, który - przyznam - w tej części powoli zanika, ale ceny jak wiadomo są trochę za wysokie. To chyba w tej okolicy tak jest bo Rysianka też ma drogo.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 25 lipca 2007, 23:43

4-5 sierpnia będę w schronie na Stożku. Strona netowa obiecująca.
Napiszę szanownym forumowiczom relację z pobytu jak wrócę, czyli 6 sierpnia.
Sie zanocuje sie zobaczy sie...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 lipca 2007, 10:00

Królik pisze:4-5 sierpnia będę w schronie na Stożku. Strona netowa obiecująca.
Napiszę szanownym forumowiczom relację z pobytu jak wrócę, czyli 6 sierpnia.
Sie zanocuje sie zobaczy sie...
Byłem na Stożku w zeszłym roku.Ogólnie fajnie,ale...no właśnie tłumy "turystów" w klapkach,w schronisku pokój fajny,czysty ale straszna komercha.Ogólnie nie polecam.Jedyna fajna rzecz to wspaniałe widoki z okien jadalni.
ODPOWIEDZ