Konkurs fotografii górskiej z motywem - 2011 r.

Tu zakładamy tematy wszelkiego rodzaju KONKURSÓW DOTYCZĄCYCH GÓR WSZELAKICH I SPRAW Z GÓRAMI ZWIĄZANYCH

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 28 października 2011, 20:14

Kovik pisze:Bezapelacyjnym zwycięzcą konkursu o tematyce kałuż górskich jest
1. Dzola Ry 17 pkt za zdjęcie nr 2
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
:2: :2: :2: :2:

:zespol:

Kovik pisze:Moja krajanka wymyśla nowy temat.
Za chwilę wymyślę. Na razie myślę :)

bluejeans pisze:wątek jest do totalnego wyczyszczenia, o co chciałam uprzejmie poprosić moderatora :)
Wezmę się za to wkrótce, gaduły :D (przygadywał kocioł garnkowi ;) )
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 28 października 2011, 21:36

Słówko komentarza: patrząc na Wasze zdjęcia nigdy nie przypuszczałam, że dostąpię tego zaszczytu. Cieszyło mnie, że w ogóle czasem dostaję jakiś punkcik! :)

Bardzo więc wszystkim dziękuję za oddane na moje zdjęcie głosy. :uscisk:

Nie zawsze nam się trafia piękna pogoda w górach więc zainspirowana ostatnimi zdjęciami Beskidusa proponuję temat:

MGŁA W GÓRACH

A w związku z tym, że weekend przed nami jest wyjątkowy, wiele osób będzie w tym czasie poza domem proponuję tym razem przedłużyć możliwość wysyłania zdjęć do środy 2 listopada do godz. 12.00, a głosowanie zakończymy tak jak było wcześniej, czyli do 12.00 w piątek.

Adres na który trzeba wysyłać zdjęcia i inne zasady za chwilę zamieszczę w pierwszym poście :)

Naszą dyskusję o kształcie konkursu przeniosłam do tematu Komentarze do konkursu fotograficznego i tam proszę zamieszczać ewentualne przyszłe komentarze i uwagi :)
Zbychu

Post autor: Zbychu » 31 października 2011, 18:51

Dżola Ry pisze:Adres na który trzeba wysyłać zdjęcia i inne zasady za chwilę zamieszczę w pierwszym poście
Tak dla przypomnienia - w pierwszym poście jeszcze nie ma adresu do wysyłania zdjęć wg. nowych zasad :8)
Teraz adres do Kovik jest widoczny trzy posty wyżej, ale za chwile umknie w tym tłoku.
Swoją drogą - może byłoby słusznym po wyłonieniu zwycięzców i podaniu nowego tematu usuwać posty z głosowaniami? Mielibyśmy wtedy tylko posty z tematem, zdjęciami i wynikiem. Przyjemniej by się zdjęcia przeglądało.
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 31 października 2011, 19:21

a propos wyniku - czy nie można by podawać pełnej punktacji, a nie tylko najlepszych? to taki drobiazg, ale że jestem fanem wszelkiej maści statystyk, to lubię sobie popatrzeć na taką tabelkę :)
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 31 października 2011, 23:05

Zbychu pisze:Tak dla przypomnienia - w pierwszym poście jeszcze nie ma adresu do wysyłania zdjęć wg. nowych zasad
Nieprawdą jest jakoby! ;) Zbychu, sprawdziłam, wszystko jest na swoim miejscu. Trzecia linia od góry :D

I jeszcze informacja, którą za chwilę umieszczę w pierwszym poście - otóż zwycięskie zdjęcia będą umieszczone na naszej klubowej stronie. Zwycięzca jest proszony o przesłanie swojego zdjęcia w formacie 800x600 na adres e-mail: piotrek@piotrp.com.pl .

Proszę więc sprocketa, Lecha, Zbycha i Dżolę ;) o przesłanie zdjęć, które zwyciężyły na w/w adres :)
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 01 listopada 2011, 16:49

Jestem już na miejscu. Co do zdjęc jest już 7. Jest jeszcze czas do jutra. Dżola napisała, że wysyłamy do godz 12. Jeżeli chodzi o jutrzejszy dzień wysyłajcie nawet do 21 gdyż wcześniej nie będę technicznie mógł nic zrobić.

Punktację wstawię całą a nadawca tematu może przypominać o adresie wysyłki zdjęć.
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Zbychu

Post autor: Zbychu » 01 listopada 2011, 21:21

Dżola Ry pisze:Nieprawdą jest jakoby! Zbychu, sprawdziłam, wszystko jest na swoim miejscu. Trzecia linia od góry
Zwracam wszelkie honory i uroczyście odszczekuję jakoby w pierwszym poście jeszcze nie było adresu do wysyłania zdjęć wg. nowych zasad :oops: :oops: :oops: ;) Będzie mi wybaczone? :> ;)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 01 listopada 2011, 23:11

Zbychu pisze:Będzie mi wybaczone?
No, doooobraaa... (ale ja miętka strasznie jestem ;) chyba dlatego, że Cię lubię :) )
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 02 listopada 2011, 22:06

w imieniu Dżola Ry  dziekuje za nadesłane wszystkie zdjęcia i zapraszam do zabawy. Głosujemy na najładniejsze zdjęcie w temacieMgła w górach mając do dyspozycji 6 pkt do podziału wg własnego uznania. Głosujemy na poniższe zdjęcia do piątku do 15 kiedy podlicze głosy i wyłonimy zwycięzcę.

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

5.
Obrazek

6.
Obrazek

7.
Obrazek

8.
Obrazek

9.
Obrazek

10.
Obrazek
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 03 listopada 2011, 20:23

Tu już można podziwiać najleprze fotki:
http://www.gory-szlaki.pl/index.php?opt ... Itemid=235
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 04 listopada 2011, 12:38

Iwon pisze:A tak na marginesie zastanawiam się czy mgła to to samo co chmury :roll:
Też miałam wątpliwości, czy wszystkie zdjęcia są na temat :/ .
"Chmury" to temat, który walczył z "mgłą", a tu zostały trochę pomieszane. Choć w górach chmury i mgłę czasem trudno odróżnić.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 listopada 2011, 12:54

Mgła to chmura na ziemi,składa się z tego co chmura. Właśnie wyczytałem :D
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 04 listopada 2011, 14:10

cytat:

Mgły różnią się od chmur (stratus) tym, że ich dolna podstawa styka się z powierzchnią ziemi, podczas gdy podstawa chmur jest ponad powierzchnią ziemi.

w przypadku tutejszych "chmur" podstawa wydaje się stykać z ziemią, więc kwalifikowałaby się jako "mgła"
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 04 listopada 2011, 15:31

A więc po 41 godz burzy mózgów komisja sedziowska w liczbie osiemnastu rozdała punkty pierwszego w tej formie konkursu fotograficznego. Walka o zwycięstwo trwała do ostatniej chwili ale zasłużonym zwyciężcą został:

1. taki1gośc zdjęcie nr 1 - 23 pkt
2. Kovik zdjęcie nr 7 - 21 pkt
3. Zbychu zdjęcie nr 4 - 18 pkt
4. Dżola Ry zdjęcie nr 6 - 13 pkt
5. adrian_osw zdjęcie nr 5 - 9 pkt
6. Sprocket73 zdjęcie nr 9 - 8 pkt
7. mark65 zdjęcie nr 8 - 5 pkt
8. sokół zdjecie nr 3 - 4 pkt
8. Pudelek zdjęcie nr 10 - 4 pkt
9. HalinkaŚ zdjęcie nr 2 -3pkt


taki1gość gratuluje Ci zwycięstwa. Wymyślasz nowy temat
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 listopada 2011, 15:49

Dziękuję wszystkim za głosy! :hura:

Czerpiąc inspirację ze zwycięskiego zdjęcia proponuję następujący temat:

Górskie obiekty - schroniska, bacówki, szałasy, namioty :)

Usunęłem z tematu konkursu słowo "noclegowe" ze względu iż nie w każdym obiekcie da się przenocować ;) To tak, żeby nie było niepotrzebnych dyskusji ;)
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2011, 17:34 przez Anonymous, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ