Konkursy - dyskusje, propozycje itp.

Tu zakładamy tematy wszelkiego rodzaju KONKURSÓW DOTYCZĄCYCH GÓR WSZELAKICH I SPRAW Z GÓRAMI ZWIĄZANYCH

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Konkursy - dyskusje, propozycje itp.

Post autor: Ptoszek » 05 lutego 2011, 14:41

mam pytanie czy było by możliwe zamieszczenie Wszystkich konkursów KRK w 1 dziele ???? bo od czerwieni mój komp "szaleje" :P
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lutego 2011, 16:59

No w sumie trochę to porozwalane wszystko i ciężko się poprzebijać, może by zrobić jeden konkurs ogólny, dotyczący wszystkich pasm górskich, schronisk itd itp. taki globalny 1 z 716 ;)
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 05 lutego 2011, 17:01

salek pisze:No w sumie trochę to porozwalane wszystko i ciężko się poprzebijać, może by zrobić jeden konkurs ogólny, dotyczący wszystkich pasm górskich, schronisk itd itp. taki globalny 1 z 716
:brawo:
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lutego 2011, 17:13

Ideą przewodnią oddzielnych konkursów w poszczególnych działach tematycznych jest ich monotematyczność. Przykładowo niewiele wiem nt Bieszczad i temu konkursowi się jedynie przyglądam. Wchodząc na Forum jest możliwość znalezienia kilku aktywnych pytań z różnych obszarów. Same pytania można zadawać o różnym stopniu trudności (np. na które google milczy lub udziela błędnej odpowiedzi :twisted: ) lub odpowiednio sformułować treść pytania, aby odpowiedź nie była oczywista. Ważne aby były ciekawe gdyż liczy się dobra zabawa, a przy okazji poznawanie ciekawostek i poszerzanie wiedzy nt gór wszelakich. Odnośnie samej nutki rywalizacji, może się zdarzyć że ułamki sekund będą decydowały kto pierwszy udzieli prawidłowej odpowiedzi. Jeden konkurs natomiast ma to do siebie, że może zostać przyblokowany trudnym pytaniem lub brakiem nowego pytania i zabawa pada na tydzień lub dwa. Jako taki konkurs ogólny trwa w dziale górskie ABC, jak na razie nieumyślnie udało mi się go skutecznie zablokować na pierwszym pytaniu ;)
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1416
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 07 lutego 2011, 7:52

KRK pisze:Ideą przewodnią oddzielnych konkursów w poszczególnych działach tematycznych jest ich monotematyczność
Pewnie , że może być kilka czy kilkanaście różnych , monotematycznych konkursów czy quizów , ale nie lepiej byłoby to umieścić w nowym zupełnie dziale pt. np. 'Quizy i konkursy"....? Może być nawet konkurs wiedzy o członkach i o tym co członkom "w duszy gra" ... No bo jak na razie tylko działy " Przedstaw się " i " Na Każdy temat.." są wolne od konkursów ... Przeoczenie ? :twisted:
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 07 lutego 2011, 14:10

Mariusz G. pisze:Pewnie , że może być kilka czy kilkanaście różnych , monotematycznych konkursów czy quizów , ale nie lepiej byłoby to umieścić w nowym zupełnie dziale pt. np. 'Quizy i konkursy"....? Może być nawet konkurs wiedzy o członkach i o tym co członkom "w duszy gra" ... No bo jak na razie tylko działy " Przedstaw się " i " Na Każdy temat.." są wolne od konkursów ... Przeoczenie ?
Dokładnie jestem za tym samym więc Admini i Moderatorzy do dzieła :D
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 07 lutego 2011, 14:31

Czyli skoro jest Was 3 to
Ptoszek pisze:Admini i Moderatorzy do dzieła
:zoboc: :8p:

Może wypowiedzą się inni w tej sprawie? Są zawolennicy obecnej sytuacji, czy jedynie przeciwnicy?
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 07 lutego 2011, 14:51

Witam

Szczerze, to jestem za konkursami , bo widzę ogromna wiedzę drzemiącą w ludziach (myślę, że mają to w swojej głowie a nie w zasobach netu?, (bo to jakoś głupio będzie wyglądało, że swoją wiedzę opierają na googlu :lol: ) , myślę - ze jeden tytuł "konkursy" - wystarczyłby w zupełności.

:spoko:

ps jak już, to brakuje również konkursu w dziale RELACJE Z WYPRAW, WYJAZDÓW, IMPREZ oraz ZAPROSZENIA NASZYCH FORUMOWICZÓW NA WSPÓLNĄ WYPRAWĘ, WYJAZD, IMPREZĘ:lol: :lol: :lol: :lol:
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 07 lutego 2011, 19:30

viking pisze:brakuje również konkursu w dziale RELACJE
Konkurs, który się odbył na zjeździe - rewelacja!
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 07 lutego 2011, 20:30

Malgo2malgo pisze:Konkurs, który się odbył na zjeździe - rewelacja!
A myślałam, że to będzie taki gniot :twisted: :twisted:
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 07 lutego 2011, 21:24

HalinkaŚ pisze:A myślałam, że to będzie taki gniot
co to za podejście :) Dzięki wielkie za założenie nowego działu na forum :spoko:
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6289
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 07 lutego 2011, 21:42

Ptoszek pisze:Dzięki wielkie za założenie nowego działu na forum
Ptoku piwo wisisz - po jednym za każdy temat Konkursowy :lol:
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 07 lutego 2011, 22:04

Wypijemy flaszeczkę przy najbliższej okazji :P
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 08 lutego 2011, 8:06

Ptoszek pisze:Wypijemy flaszeczkę przy najbliższej okazji :P
Ty to lepiej już nie bo słabo trawisz :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 lutego 2011, 17:51

Brawo dla Mariusza za trzeźwy pomysł i czujnych moderatorów za ogarnięcie pierwotnego chaosu, efektem czego jest nowy przejrzysty dział :spoko: Dobre jest również przyznawanie punktów za każdą prawidłową odpowiedź, nieuwzględnioną przez pytającego. Cieszę się, że wielu osobom konkursy przypadły do gustu i temat się rozkręca. Niedługo będzie trzeba zwijać tabelę zwycięzców do współdzielonych miejsc. BTW Łapię się na tym, że wpadają mi do głowy pomysły pod pytania konkursowe :8)
tom-pi4 pisze:Ty to lepiej już nie bo słabo trawisz :lol:
Jak mówi stara mądrość: pić to trzeba umieć ;)
ODPOWIEDZ