Najpiękniejsz rejon Polski- Góry Stołowe

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Stara historyjka

Post autor: Anonymous » 17 maja 2010, 21:40

Wiele lat temu spałem pod gołym niebem w rezerwacie w okolicach Karłowa. Obudził mnie dziwny szelest. Oczom moim ukazał się niezapomniany widok. Dwie wiewiórki, nieświadome ludzkiej obecności, przez kilka minut ganiały się skacząc wokół mnie z drzewa na drzewo, odbywając jedno, dwu sekundowe loty w powietrzu. Odgłos wydawały gałązki przy lądowaniu. Do dziś nie wiem czy to była zabawa czy zaloty, a może planowały mnie zjeść i odbywały rytuał przed konsumpcją. :aniolek: :aniolek:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 18 maja 2010, 9:48

Znając wiewiórki jako potwory, a szczególnie gatunek wystepujący w Górach Stołowych :D zapewne planowały śniadanie :lol: . Możesz mówić o dużym szczęściu :jupi: .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 18 maja 2010, 16:17

one zalecały się do Ciebie miałeś szczeście że nie zostałeś zgwałcony :lol:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 maja 2010, 1:50

Taaak.. a może nie mogły zdecydować która pierwsza mnie zobaczyła. Jedna uznała, że się ze mną zabawi przed eksterminacją potencjalnego zagrożenia. Druga postulowała, że mogę się jeszcze przydać, do zbierania orzechów i podobnych prac. Na moje szczęście, gdzie dwie wiewiórki się biją, tam Polak skorzysta :zoboc:
ODPOWIEDZ