O rety ale Sudety :D

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 maja 2007, 18:09

a teraz podobna trasa z Dusznik idziemy tym samym żółtym szlakiem ale przeskakujemy na niebieski i śmigany w stronę Karłowa. Gdzie na Skałach Puchacza, opuszczamy szlak i na własną rękę zwiedzamy stare poniemieckie wyrobiska piaskowca, a żeby to obrazowo przedstawiać zapodaje parę fotek.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek[url=ttp://www.nagrzyby.pl/galeria/d/33523-2/P1080561.JPG]Obrazek[/url]Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


ObrazekObrazek


zdjęcia były robione rok temu 16 czerwca i w tej skalnej szczelinie był jeszcze śnieg jak na wysokość 800m n.p.m. to i tak świetny wynik Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 maja 2007, 18:40

Termit przy Tobie to poznamy wszystkie szlaki Sudet. Ładnie tam!!! Te skałki są przepiękne. Muszę się tam wybrać.
Pete

Post autor: Pete » 22 maja 2007, 19:21

Ja proponuję spotkanie klubowe :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 22 maja 2007, 19:40

Pete pisze:Ja proponuję spotkanie klubowe :)
No to przecież mamy w czerwcu spotkanie klubowe. Pete przyjeżdżaj!!! A co do Sudet to pomyślimy o nich po Tatrach 2007 :D :D :D bo też mi się podobają te Sudety.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 maja 2007, 20:22

możemy zrobić spotkanie w kotlince :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 22 maja 2007, 20:43

Poczekajmy aż się wcześniejsze spotkania odbędą to o Sudetach też pomyślimy bo narazie nasz kalendarz jest już mocno napięty :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 maja 2007, 10:39

w sudety mozna skoczyć w jesieni, albo nawet w zimie, Stołowe, czy Karkonosze w zimie (takiej prawdziwej) są przepiekne
Pete

Post autor: Pete » 23 maja 2007, 15:15

W jesieni byłoby dobrze, bo w zimie może i ślicznie wyglądają, ale nie da się ich poobchodzić.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 maja 2007, 15:20

no to można powoli zacząć myśleć nad czymś jesiennym - pewnie wszystkiego i tak się nie da zobaczyć, ale może własnie Stołowe, podziemia Sowich - no i ja sie musze wyrwać na mój ulubiony Snieżnik
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 maja 2007, 15:36

pomysl jest jak najbardziej dobry. Tylko nie zapominajcie że we wrzesniu mamy watrę :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 maja 2007, 15:45

no to po, albo i przed - ot tak na 4-5 dni no może tydzień - zresztą się jeszcze zastanowimy
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 maja 2007, 15:48

też jestem za ale tak na tydzień. Zresztą poczekajmy co czas pokaże bo narazie są wcześniejsze zjazdy :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 maja 2007, 15:50

prawda - no tak, żeby potem nie było 10 planów z których żaden nie wypali, lepiej nie wybiegać aż tak w przyszłośc, ale pomyśleć można - tylko ja ide na Snieznik ;);)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 maja 2007, 15:51

masz rację. Niech się narazie odbędzie co ma być a później pomyślimy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 maja 2007, 7:08

pawelk pisze:prawda - no tak, żeby potem nie było 10 planów z których żaden nie wypali, lepiej nie wybiegać aż tak w przyszłośc, ale pomyśleć można - tylko ja ide na Snieznik ;);)
Właśnie. Planów i tak mamy już trochę. Adminowa BG wna początku czerwca, za tydzień spotkanie klubu, w lipcu/sierpniu Tatry we wrześniu mogielica.... oj jest tego trochę :D. Sudety weźmiemy na przyszły rok.
ODPOWIEDZ