Góry Stołowe

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Bogdan Kondracki
Turysta
Turysta
Posty: 1
Rejestracja: 05 czerwca 2018, 9:57

Góry Stołowe

Post autor: Bogdan Kondracki » 05 czerwca 2018, 10:23

Oczywiście że będę chwalił swoje góry. W Górach Stołowych jest bardzo czyste powietrze. Tylko jak palą drewnem w kominku to dymi, ale nowobogackich mało, tubylców jest znacznie więcej , a tubylcy nie mają kominków. Jest tu mikroklimat. W zimie jest powyżej zera, w lecie jest chłodno, powietrze jest orzeźwiające. I jest cały czas wilgotno, co stabilizuje temperaturę, która cały czas jest do przyjęcia. Po tym dojazd do Gór Stołowych jest łatwy i dosłownie w kilka chwil można zmienić wielkomiejski zgiełk w oazę ciszy i spokoju. Wystarczy dojechać do Kłodzka, a stamtąd będzie już bardzo blisko, do niemal wszystkich ośrodków wypoczynkowych prowadzą wyasfaltowane drogi, pieszo też można, drogi i szlaki są dobrze oznakowane. Nocleg można tu łatwo znaleźć. Najlepiej skorzystać z internetu i z którejś z wyszukiwarek internetowych, np: tak wyszukiwark na miejscu oferta tzw. innych usług turystycznych – związanych z pobytem w Górach Stołowych jest duża. Można beż żadnego ryzyka tu przyjeżdżać.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8003
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Góry Stołowe

Post autor: PiotrekP » 05 czerwca 2018, 20:09

Góry Stołowe są piękne i urokliwe. Bardzo miło, że chwalisz swoje miejsce. Jak byś przejrzał dział "Relacje" to zauważysz, że wielokrotnie tam byliśmy i były to bardzo udane spotkania klubowe. Ja tylko usunąłem link do strony komercyjnej. My nie tolerujemy reklam komercyjnych.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
ODPOWIEDZ