Namiar na kwatery w Wiśle

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
sprocket73
Turysta
Turysta
Posty: 1053
Rejestracja: 09 czerwca 2011, 15:06

Namiar na kwatery w Wiśle

Post autor: sprocket73 » 19 września 2013, 22:42

Czy ktoś mógłby mi dać namiar na fajne kwatery w Wiśle Czarne lub Malince, ewentualnie w okolicy. Fajne to znaczy takie, żeby można było w gronie kilku osób zapalić ognisko, gdzie przyjmą psa i gdzie nie będzie za drogo.
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 20 września 2013, 20:52

zapytaj Mirka z Wodzisławia,kiedyś coś wspominał o noclegu w Wiśle.gdybym miała więcej miejsca w domu to bym Cię/Was przenocowała :)pies jak najbardziej mile widziany bo mój jest przyjacielsko nastawiony do swoich współbraci :)
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Mirek

Post autor: Mirek » 20 września 2013, 21:41

Nocowałem kilka razy w Wiśle co prawda,ale bez psa.Nic sensownego nie doradzę,ale radzę po prostu wygoglować.Jest po sezonie i tłoku tam nie ma,byłem tydzień temu tam i tabliczek wolne pokoje w rukwę jest. :zoboc:
Anonymous

Re: Namiar na kwatery w Wiśle

Post autor: Anonymous » 24 marca 2014, 15:11

Jeśli mogę coś doradzić to te pokoje
EDIT Grochu: nasze forum jest wolne od reklam
tylko nie wiem czy psa można tam zabrać ze sobą, musiałbys się zorientować.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 października 2014, 13:28

Wszystkim szukającym noclegu w Wiśle polecam Willę Luiza w centrum - warunki jak w hotelu, ale ceny jak na agroturystyce.
Mirek

Post autor: Mirek » 06 października 2014, 17:39

adelaida pisze:Wszystkim szukającym noclegu w Wiśle polecam Willę Luiza w centrum - warunki jak w hotelu, ale ceny jak na agroturystyce.
I masz prowizję od zysków? :zoboc:
ODPOWIEDZ