Szczawnica- nocleg

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 stycznia 2013, 16:05

to i ja się podepnę do tematu, czy możecie polecić jakąś sprawdzoną kwaterę w Szczawnicy blisko centrum, bez luksusów typu TV i WIFI :)
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2013, 9:46 przez Anonymous, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1469
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 08 stycznia 2013, 19:01

Sprawdzone miejsce, byłem 2 razy. Jest co prawda TV i łazienka w pokoju, ale za to czysto i spokojnie.
http://www.szczawnica.info.pl/
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Awatar użytkownika
Zdziczały
Turysta
Turysta
Posty: 96
Rejestracja: 12 października 2012, 20:56
Kontakt:

Post autor: Zdziczały » 09 stycznia 2013, 7:07

Blisko centrum jest "Zofiówka". Byłem tam w 2009 i 2010, klimat trochę z czasów "poprzednich" :D ale nie drogo było jak pamiętam. Jak jest teraz nie wiem ale możesz zerknąć na ich stronę.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 marca 2013, 13:56

Witaj, ja zawsze szukam noclegów w Szczawnicy na miejscu, bo jeżdżę poza sezonem, może i Ty zaryzykuj;) To dobra opcja, bo wszystko możesz na miejscu zobaczyć, porównać. A nie jest to tak oblegany kurort, żeby ostatecznie zostać na lodzie i spać pod gołym niebem. Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 28 marca 2013, 9:03 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2013, 0:11

w Szczawnicy byłem w dzieciństwie w Sanatorium Dzwonkówka tylko :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 maja 2014, 12:36

Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś sprawdzony nocleg w szczawnicy. Mniej wiecej taki o jaki pytała malgo czyli pokoj z łazienką w miarę blisko centrum. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8697
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 21 maja 2014, 20:13

Spaliśmy "Pokoje u Basi" w Szczawnicy, było bardzo fajnie. Szczawnica, ul. Sopotnicka 23c
tel. 793398123
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1469
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 21 maja 2014, 21:13

Darek pisze:Sprawdzone miejsce, byłem 2 razy. Jest co prawda TV i łazienka w pokoju, ale za to czysto i spokojnie.
http://www.szczawnica.info.pl/
Ja obstaję przy swoim :) .
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
ODPOWIEDZ