Pytanie o warunki na szlaku na Wielką Czantorię

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Pytanie o warunki na szlaku na Wielką Czantorię

Post autor: Anonymous » 08 kwietnia 2011, 13:24

Witam,

chciałem zapytać czy orientuje się ktoś może jakie panują warunki na dzień dzisiejszy na niebieskim szlaku na Wielką Czantorię od strony PKP i PKS w Ustroniu?
I jeszcze jedno, czy jest w rejonie startu czyli dworców PKP i PKS jakiś parking?
Awatar użytkownika
ninik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 801
Rejestracja: 22 listopada 2008, 16:35
Kontakt:

Post autor: ninik » 08 kwietnia 2011, 16:13

Na niebieskim szlaku na 100 % masz błoto, i to takie które potrafi wyrwać buta z nogi, co przerabiała córka w zeszłym roku w kwietniu, śniegu już nie powinno być chyba , że coś teraz posypie.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

https://www.flickr.com/photos/148596918@N06/albums
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 08 kwietnia 2011, 21:21

ninik pisze: śniegu już nie powinno być
widać jeszcze tam śnieg ale to może tylko tam gdzie sztucznie naśnieżali.
czarny szlak tzn od Budzina(zachodnia strona Małej Czantorii)jest sucho,tak samo żółty szlak, pod Wielką było widać jeszcze małe płaty śniegu ale to było w minioną niedzielę.
pierwsze zdjęcie-żółty szlak,drugie-czarny,trzecie-pod Małą Czantorią-Budzin.
Załączniki
Kopia SDC12127.JPG
(62.94 KiB) Pobrany 436 razy
Kopia SDC12109.JPG
(62.31 KiB) Pobrany 436 razy
Kopia SDC12104.JPG
(39.36 KiB) Pobrany 436 razy
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
ODPOWIEDZ