Nocleg

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Nocleg

Post autor: Ptoszek » 09 marca 2011, 13:11

Witam Wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć czy będzie ktoś z was w Pieninach w najbliższym czasie lub odległym tak do połowy kwietnia? Dokładnie chodzi mi o Krościenko n/d. Zapodziałem numer telefonu do bardzo sympatycznej pani. Mieszka ona na ul. Wędkarzy, tyle niestety udało mi się zapamiętać ma ona bardzo dobre warunki mieszkalne jak i cenowe. Może ma ktoś kogoś do polecenia? chcę się wybrać na wekend majowy właśnie w te okolice i chciałbym wcześniej zamówić nocleg gdyż z doświadczenia wiem ze może być duży problem później ze znalezieniem czegoś wolnego.

z góry dziękuję za pomoc
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 marca 2011, 13:26

Może to jedno z tych miejsc: Wędkarzy 13a lub Wędkarzy 15?
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 09 marca 2011, 13:29

taki1gość pisze:Może to jedno z tych miejsc: Wędkarzy 13a lub Wędkarzy 15?
"jak w mordę strzelił" dokładnie 13A, no przecież wiedziałem :8) :oops:
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
ODPOWIEDZ