Chatka Skalanka

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 14 listopada 2011, 20:17

ecowarrior pisze: i powaliłem w drzwi a później rozkoczowałem się pod chatką.
może chatkowy się ciebie bał???? :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

A bo ..

Post autor: Anonymous » 14 listopada 2011, 20:52

A bo tam mają "dziwny" zwyczaj zamykania chaty na noc.
Rok temu znajomi harcerze mieli podobny przypadek ,ale mieli mniej szczęścia i nocowali w namiocie a rano jeszcze ich zjechano że rozpalili ognisko przed chatą i nie zadzwonili.
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 14 listopada 2011, 20:56

,ale mieli mniej szczęścia i nocowali w namiocie a rano jeszcze ich zjechano że rozpalili ognisko przed chatą i nie zadzwonili.
znaczy że na kiełbachę nie zaprosili :lol:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2210
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Post autor: buba » 14 listopada 2011, 22:32

Planowalam poczatkowo jechac z eco na ten wyjazd.. Chyba gdybym doszla na skalanke o 22:30 i zastala zamkniete drzwi , mimo zapewnien ze chatka otwarta -to bym weszla przez okno (jesli tylko nie bylo okiennic ;) bo szyba by mnie nie powstrzymala... Ciekawe czy mocny sen chatkowego by obudzil brzek tluczonego szkla? I zapewne byloby by dzis tu nie 46 stron rozmowy ;)
Zatem dobrze chyba ze nie pojechalam..
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2210
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Re: A bo ..

Post autor: buba » 14 listopada 2011, 22:38

sagittarius pisze:A bo tam mają "dziwny" zwyczaj zamykania chaty na noc.
Rok temu znajomi harcerze mieli podobny przypadek ,ale mieli mniej szczęścia i nocowali w namiocie a rano jeszcze ich zjechano że rozpalili ognisko przed chatą i nie zadzwonili.
a co mieli to ognisko na werandzie zapalic czy jak? :zly:
Anonymous

nie chcieli

Post autor: Anonymous » 21 grudnia 2011, 2:33

Faktycznie nie chcieli spalić chaty.
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 21 grudnia 2011, 5:39

gorbi Zapraszam do Działu przedstaw się. Taka już u nas tradycja.
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 grudnia 2011, 9:21

Chatka Skalanka ma już nowego właściciela :), pozostaje tylko grzmotom życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze bez chatki.
Mirek

Post autor: Mirek » 21 grudnia 2011, 9:22

aquarius pisze:Chatka Skalanka ma już nowego właściciela :), pozostaje tylko grzmotom życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze bez chatki.
A jakieś szczegóły?
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 21 grudnia 2011, 9:27

Proszę was tylko o jedno by za chwile jakaś kłótnia nie wyszła....
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Mirek

Post autor: Mirek » 21 grudnia 2011, 9:43

aquarius pisze:Chatka Skalanka ma już nowego właściciela :), pozostaje tylko grzmotom życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze bez chatki.
Spoko,z mojej strony nic nie grozi,chciałbym znać źródło informacji,Na stronie Skalanki nie ma takiego info.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 grudnia 2011, 9:47

mirek pisze:
aquarius pisze:Chatka Skalanka ma już nowego właściciela :), pozostaje tylko grzmotom życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze bez chatki.
Spoko,z mojej strony nic nie grozi,chciałbym znać źródło informacji,Na stronie Skalanki nie ma takiego info.
I pewnie nie będzie, nie mają się czym chwalić. Ale można zadzwonić na polibudę i się dowiedzieć, przetarg był w zeszłym tygodniu.
Mirek

Post autor: Mirek » 21 grudnia 2011, 9:58

Kolegę widać wszystko interesuje co ze Skalanką związane?Z byle powodu do rektora nie będę dzwonić!!!!!!!!!!!!!!! :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 grudnia 2011, 10:01

Gościu, przynudzasz strasznie, jesteś monotematyczny i wciąż wciskasz kij w mrowisko.
Dałbyś sobie już spokój, chociaż przed Świętami.

Wszyscy zaraz będą dzwonić na polibudę i pytać, bo Ty tak napisałeś. Myślisz, że tu nikt nie ma nic lepszego do roboty?

Zajmij się lepiej sprzątaniem chałupy na święta i nie psuj ludziom dobrego nastroju.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 grudnia 2011, 10:21

sokół pisze:Gościu, przynudzasz strasznie, jesteś monotematyczny i wciąż wciskasz kij w mrowisko.
Dałbyś sobie już spokój, chociaż przed Świętami.

Wszyscy zaraz będą dzwonić na polibudę i pytać, bo Ty tak napisałeś. Myślisz, że tu nikt nie ma nic lepszego do roboty?

Zajmij się lepiej sprzątaniem chałupy na święta i nie psuj ludziom dobrego nastroju.
Przekazałem tylko wiadomość, jak Sokół nie chcesz czytać to nie musisz.
A właśnie zamiast czytać wiadomości to weź się do porządków w chałupie, bo ja zawsze mam porządek i nie muszę go robić tylko dlatego że będą święta :)
ODPOWIEDZ