Krowiarki - nowe schronisko?

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 26 stycznia 2016, 10:49

oj, Tauzen, trolla się nie karmi, nie pamiętasz? :kukacz:

Po za tym jak pisałem - najwyraźniej inni też widzieli problem w tym co się tam dzieje, bo dyrektor nie jest już dyrektorem od kilku tygodni.
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 26 stycznia 2016, 11:32

Tauzen pisze:Gdzie napisałem że komuś patrzę do kieszeni? Nastolatkiem nie jestem, nie wiem czy to miał być komplement?
A co wychowania na medialnej papce to byś się bardzo zdziwił.
Mi chodzi o respektowanie prawa, a w tym przypadku śmiem wątpić czy wszystko odbyło się tak jak powinno.

Do rzeczy. Akurat pracuje zawodowo przy tego rodzaju inwestycjach - głównie w papierach. Nie wydaje Ci się dziwne, że dyrektor parku dziwnym trafem ma działkę przy samym wejściu do Parku Narodowego?
Dwa - to o czym pisałem na samym początku - facet bez żadnych skrupułów wydaje sam decyzję w swojej sprawie, oczywiście pozytywną.
Trzy - pojedź sobie na Krowiarki i oceń swoim fachowym okiem ile to tam będzie na tym piętrze miejsc noclegowych. Napiszę raz jeszcze - według mnie to będzie głównie knajpa, restauracja etc.
Cztery - czytaj ze zrozumieniem co inni piszą.

Żeby to łopatologicznie wytłumaczyć to zapytam. Czy gdyby w Twoich Mysłowicach Prezydent Miasta miał najlepszą działkę inwestycyjną w mieście i zrealizował by na niej kontrowersyjną inwestycję, która zależałaby od jego opinii, to czy też byś tak samo tłumaczył go, że to tylko "Kowalski" a nie żadna zachodnia korporacja, więc mu się należy?
Tauzen :lol: :lol:

O nastolatku to było do Pudelka (jego wieku w stopce) ; hihihihii :P :P

Kto gdzie i jak i za co nabył konkretną działkę to ...........własnie patrzenie do kieszeni ......sąsiada :twisted: czyżby zabolało, że to nie ty masz(posiadasz) tą działkę .

Czy to bedzie knajpa, czy schronisko ? dziwne skoro sam podałes , info (medialna papke ) o nowym schronisku . A tak apropo to Murowaniec jest schroniskiem , knajpa czy hotelem ? wiesz?

Jezeli w Mysłowicach, prezydent posiadałby swoja działkę i na niej wybudował obiekt typu "hotel, knajpę" z której zyski trafiałyby do Polskiej "kasy" to ja jestem za :lol: Jesli zle oceniłby swoją inwestycje, a zamiast zysków straciłby na tym interesie, to ..................jego strata.

Dziwne, że dla ciebie; schronisko w terenie górskim to wg ciebie kontrowersyjna budowla

wracajac do tematu, czy wg ciebie dyrektor parku powinien pozbyc sie tej działki ?

czy Ty majać taka działke przekazałbys ją na cele ...........parku? chyba Nie
:)


Janusz

ps
Jesli, sam respektujesz prawo w 100% to faktycznie" rzucaj pierwszy w NIEGO kamieniem" . Ja nie mam prawa oceniać jego decyzji.

Twoje zdrowie Tauzen :piwo: (na koniec tej ..........dyskusji)

Trolle obcego pochodzenia sami wyginą tak jak ......... "małolaty" :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2016, 16:11 przez viking, łącznie zmieniany 3 razy.
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6289
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 26 stycznia 2016, 14:16

Z tego co wiem, to forum ma być wolne od polityki.
Prawda Panie Adminie i Państwo Moderatorzy :8)
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 26 stycznia 2016, 14:32

Nowe schronisko a raczej wypasony hotel nie pomoże w niczym zwykłemu deptaczowi babiogórskich szlaków.

Turysta zyska na tym, że będzie podciągnięty prąd do budki z biletami oczywiście z funduszy miejscowej społeczności coby się lepiej w kasach fiskalnych bilety drukowały :hura:

Hotel przy okazji podłączy się prawdopodobnie do prądu i szafa gra.

Takie były zamiary ale nie znam aktualnej tam sytuacji bo ostatnio tam nie byłem, czy ten prąd już tam jest?
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8697
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 26 stycznia 2016, 15:56

Królik Masz rację zero polityki :zly: .
Janusz powstrzymaj się od dokładania do wszystkiego polityki, to forum jest wolne od polityki i reklam. Przynajmniej tu nie musimy czytać o "politykach" i ich "cudownych" działaniach :zly: .
Każdy następny post dotyczący w najmniejszym stopniu polityki będzie skasowany bez uprzedzenia. :)
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 26 stycznia 2016, 16:08

Marek, Piotrek macie w 100% rację zero polityki , poniosło mnie,
Usuwam wersy polityczne, przepraszam
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6289
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 26 stycznia 2016, 17:54

viking pisze:Marek, Piotrek macie w 100% rację zero polityki , poniosło mnie
:spoko: Janusz, spoko, w dzisiejszych czasach każdego może ponieść :)
gosiczek
Turysta
Turysta
Posty: 11
Rejestracja: 25 stycznia 2016, 16:52

Post autor: gosiczek » 26 stycznia 2016, 21:37

PiotrekP pisze:to forum jest wolne od polityki i reklam
O. To mi się bardzo podoba. Bo ponoć polityka to największa... (no wiecie - ten najstarszy zawód na świecie :zoboc: )
Dalej, Wyżej, Bezpieczniej....
ODPOWIEDZ