cennik parkingów na Slowacji

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 01 września 2013, 10:46

Tomek.P pisze:Jakieś sprawdzone, tanie parkingi (albo najlepiej za free) w Starym Smokovcu
ja robię tak: przyjeżdżam wcześnie rano (przed 6:00-6:30) - obsługi jeszcze nie ma, wyjeżdżam późno (po 18) - obsługi już nie ma i jest parking za free :zoboc:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 01 września 2013, 11:10

adamek pisze:ja robię tak: przyjeżdżam wcześnie rano (przed 6:00-6:30) - obsługi jeszcze nie ma, wyjeżdżam późno (po 18) - obsługi już nie ma i jest parking za free :zoboc:
ja też zawsze tak robię,byle być przed 7-mą
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 września 2013, 13:41

Święta prawda, zawsze parę ojro w kieszeni.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 grudnia 2013, 10:22

około 5 euro za dobę. Jak tu większość pisze. Ja tam dokładnie nie wiem, ale mój brat mówił że taka cena.
Czasem zdarzy się że staniemy w miejscu gdzie nie dostrzeże nas oko parkingowego ;)
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 06 grudnia 2013, 10:39

Tomasz1wa zapraszam do działu "Przedstaw się..." - taka forumowa tradycja :)

viewtopic.php?t=4135&start=5535
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 października 2014, 12:55

Odświeżam temat, bo też chciałabym namiary na jakiś tani parking w Starym Smokowcu. Rady, żeby zajechać na 6.00, a wtedy wszystkie parkingi będą za free, na pewno przydatne, ale nie dla mnie, bo przed 6.00 wołami mnie z łóżka nie wyciągną :P
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6289
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 06 października 2014, 17:14

adelaida pisze:chciałabym namiary na jakiś tani parking w Starym Smokowcu.
Przy boisku piłkarski.
Mirek

Post autor: Mirek » 06 października 2014, 17:37

adelaida pisze:Odświeżam temat, bo też chciałabym namiary na jakiś tani parking w Starym Smokowcu. Rady, żeby zajechać na 6.00, a wtedy wszystkie parkingi będą za free, na pewno przydatne, ale nie dla mnie, bo przed 6.00 wołami mnie z łóżka nie wyciągną :P
Rada taka,woły obudzić budzikiem 0 5.00 :twisted:
ODPOWIEDZ