Giewont i jego magia...

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 stycznia 2010, 8:36

Nie Tomku, tego nie wiedzialam, dzięki za info.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 stycznia 2010, 11:33

Filmik był nadawany w sobotę koło godziny 20 nie jestem pewien ale chyba tydzień po świętach, miałem go oglądać teraz mam nadzieję że go znajdę na necie może ktoś umieścił go na jakimś serwisie, a odnośnie turystów bo zauważyłem że garstka ludzi sprawdza pogodę jak wychodzi w góry i dlatego ich niewiedza sprawia tyle problemów na szlakach. Kiedyś razem z narzeczoną oraz jej koleżanką wchodziliśmy na Giewont od strony doliny Strążyskiej niestety koleżanka szła w butach sportowych i to była przyczyna spowolnienia marszu, gdyż odczuwała każdy kamień na który staje niestety miękka podeszwa :) a w wakacje jest nie mało takich osób.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 stycznia 2010, 12:56

Tomek, przy którym kościele stoi ten krzyż? Prawie z Łodzi jestem i nie wiedziałem do tej pory, ale wstyd.:(
tymuś

Post autor: tymuś » 30 stycznia 2010, 22:18

Mosorczyk pisze:
STAFF pisze:A nikt nie pamięta Giewontu? Przecierz to kultowa góra pań w czułenkach i japonkach
Pamiętam, pamiętam. Oto zdjęcie "pani" w bikini :D

Obrazek
natrafilem na ten temat i kurde..nie powiem.milo mi sie zrobilo jak zobaczylem ta fotke :D
Mirek

Post autor: Mirek » 30 stycznia 2010, 23:02

Coooooooooooo fajne bikini.Babka też super. :zoboc:
tymuś

Post autor: tymuś » 30 stycznia 2010, 23:04

mirek pisze:Coooooooooooo fajne bikini.Babka też super. :zoboc:
kurde.jakby takie panny sie wspinaly.zawsze szedlbym z nimi na drugiego :D
Mirek

Post autor: Mirek » 30 stycznia 2010, 23:07

tymuś pisze:
mirek pisze:Coooooooooooo fajne bikini.Babka też super. :zoboc:
kurde.jakby takie panny sie wspinaly.zawsze szedlbym z nimi na drugiego :D
A ja przed Tobą, bom starszy :P :twisted: :zoboc:
tymuś

Post autor: tymuś » 30 stycznia 2010, 23:09

mirek pisze:
tymuś pisze:
mirek pisze:Coooooooooooo fajne bikini.Babka też super. :zoboc:
kurde.jakby takie panny sie wspinaly.zawsze szedlbym z nimi na drugiego :D
A ja przed Tobą, bom starszy :P :twisted: :zoboc:
w tych sprawach zawsze jestem pierwszy :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 31 stycznia 2010, 13:19

tymuś kochanie,a Ty w końcu wykaż się kiedyś czynem a nie tylko mową,bo jak na razie to chyba,nikt stąd Cię jeszcze nie widział!jeśli się mylę,to przepraszam :)
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
tymuś

Post autor: tymuś » 31 stycznia 2010, 13:36

Otylia pisze:tymuś kochanie,a Ty w końcu wykaż się kiedyś czynem a nie tylko mową,bo jak na razie to chyba,nikt stąd Cię jeszcze nie widział!jeśli się mylę,to przepraszam :)
haha.z Turystykonem widziałem się raz w bb pod sfera.poznalem go i podszedlem.przedstawilem sie i poszedlem se dalej :D


ps.a tak wogole to co to ma do rzeczy w tym temacie?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2010, 13:54

A rok wcześniej nie było lepiej, zdjęcie z 06/08/2008
Obrazek
Poza tym, szlak zielony z Kuźnic na Kasprowy, i żółty z Moka na Szpiglasową/"ceprostrada"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2010, 14:32

Mosorczyk pisze:
Johny pisze:A rok wcześniej nie było lepiej, zdjęcie z 06/08/2008
Jednak ten rekord z 8 sierpnia 2009 został uznany za oficjalny o czym informowały nas różne media w tym Rzeczpospolita.
Ja przecież nie twierdzę, że to co widziałem było rekordem. Bo zapewne mało widziałem, jeżeli chodzi o tatrzańskie kolejki :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2010, 14:58

Mosorczyk pisze:
Johny pisze:Ja przecież nie twierdzę, że to co widziałem było rekordem. Bo zapewne mało widziałem, jeżeli chodzi o tatrzańskie kolejki
Jak dla mnie to śmiech, że ludzie chcą w czymś takim uczestniczyć, bo na sam widok kolejki but skręca o 90' i szuka innego szlaku :).
Nasze buty zrobiły dokładnie to samo, Szliśmy z Czerwonych Wierchów, a że mieliśmy zapas czasu, postanowiliśmy wskoczyć na Giewont... i po ujrzeniu pokazanego obrazka, poszliśmy sobie o 90 st w dół :twisted:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8697
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 31 stycznia 2010, 17:34

Ale co powie taki klapkowicz po przyjeździe z Zakopanego, musi pochwalić się zdjęciem obok krzyża. Przecierz to obowiązkowe bycie na Giewońcie. :D :D
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Oscar

Post autor: Oscar » 31 stycznia 2010, 18:23

przecież, Giewoncie to tak w kwestii formalnej, a co do tego że cała stonka wali na Giewont to bardzo dobrze. Im ich więcej na Giewoncie tym mniej na innych szlakach :D
ODPOWIEDZ