Parking

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Parking

Post autor: Anonymous » 21 czerwca 2011, 22:04

Witam, podczas urlopu chcę wybrać się na dwa dni w Tatry. Chciałem zapytać gdzie najlepiej zostawić samochód by był bezpieczny i naturalnie w miarę tanio mnie to wyszło :D za postój. trasa będzie z Kuźnic i najprawdopodobniej zakończy się również w Kuźnicach. Do tej pory jeździłem na wycieczki jedno dniowe i zostawiałem auto pod skocznią, czy będąc dłużej w górach mogę tam również spokojnie zostawić samochód ? no i jak panowie liczą sobie za taki postój :) ?
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 21 czerwca 2011, 22:13

Pod Krokwią jest pole namiotowe, z tego co wiem, sporo ludzi dogaduje się tam z właścicielami i zostawiają auta na terenie tego pola. Może warto spróbować :)
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 21 czerwca 2011, 22:31

ja zawsze zostawiam gdzieś na parkingach na ul.Grunwaldzkiej lub Piłsudskiego
to niecałe 5 min od skoczni i za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 czerwca 2011, 22:44

oooo widzisz i na takie coś liczyłem :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 czerwca 2011, 22:52

Ja zostawiam przy Bulwarach Słowackiego na tyłach chyba szkoły. Wjazd w ślepą ulicę pomiędzy stacją BP a karczmą Przy Młynie. Jedziemy prawie do końca i po lewej spory utwardzony placyk na kilka samochodów. Parking oczywiście za darmo.

Samochód stał tam wielokrotnie i nigdy nic się nie stało. Poza tym blisko do Kuźnic.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 czerwca 2011, 22:41

ok wielkie dzięki za pomoc :)
ODPOWIEDZ