Politycy PiS: Postawmy kościół w Dolinie Chochołowskiej

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Iwon

Post autor: Iwon » 27 lutego 2011, 12:14

Rafal pisze:Ale taka kapliczka w obecnej, skromnej formie moim zdaniem pasuje do górskiego krajobrazu jak znalazł. Nie widzę potrzeby zmian.
:spoko:
Anonymous

Politycy PiS: Postawmy kościół w Dolinie Chochołowskiej

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2011, 15:51

Ptoszek pisze:zamiast przebudowywać, niech lepiej za tą kasiorę wyremontują Schroniska PTTK i do tego oznakowania szlaków o!


Masz rację i zgadzam się z Twoją opinią, a laynn chyba się mija z rzeczywistością, (bez urazy) schroniska w Tatrach i nie tylko wymagają inwestycji np "piątka" a inwestycje są i będą realizowane bo dlaczego nie mamy korzystać z energii natury tylko "smrodzić spalinami" z agregatów. Nie wspomnę o doinwestowaniu w oznakowanie szlaków, zwłaszcza tych zimowych.
PS tak na marginesie władze nie wszystkich parków dbają o "wspólny nasz" interes, np BPN nie zgadza się na przyłącz wody do "CHATKI PUCHATKA" a źródło wody jest oddalone o "rzut kamieniem" a turyści noście sobie PETy do picia i mycia ...
:!:
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 27 lutego 2011, 15:58

bieczanin pisze:BPN nie zgadza się na przyłącz wody do "CHATKI PUCHATKA"
Jak i nie pozwalają zmieniać kobietom koszulek na szlakach, grozi "talonem" 100zł
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 27 lutego 2011, 15:59

Ptoszek prawdę prawicie.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 27 lutego 2011, 16:50

bieczanin pisze: a laynn chyba się mija z rzeczywistością
bieczanin, zaciekawiło mnie, w którym miejscu laynn mija się z rzeczywistością, bo jego punkt widzenia jest podobny do Twojego? -dla mnie tak z postów wynika :hmmm:
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 27 lutego 2011, 17:21

bieczanin pisze:schroniska w Tatrach i nie tylko wymagają inwestycji
wątpie żeby ktoś zgodził sie na inwestycje nie robiąc z schronisk kurortów (hoteli górskich) więc bedziemy rezerwować noclegi z dwu albo trzy letnim wyprzedzeniem :twisted: no i na szlakach pojawi się jeszcze wiecej ludzi nieprzygotowanych do wyjść w Wysokie

a co do głównego wątku to się nie wypowiadam bo to forum górskie :)
mogę tylko powiedzieć że kwotę przeznaczył bym na jakiś zaszczytny cel np: niosącym pomoc w potrzebie :zoboc:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2011, 17:43

laynn pisze:Bezsensu ale jak w chodzi w grę polityka to...tylko właśnie. Polityką na G-S się nie zajmujemy.
Już to napisałem na forum beskidzkim, kompletny brak poczucia smaku...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2011, 17:58

Jola R pisze:
bieczanin pisze: a laynn chyba się mija z rzeczywistością
bieczanin, zaciekawiło mnie, w którym miejscu laynn mija się z rzeczywistością, bo jego punkt widzenia jest podobny do Twojego? -dla mnie tak z postów wynika :hmmm:
Nie chciałem rozpętać burzy. Intencja była tak, że laynn napisał "Han-Ka owszem masz rację ja też uważam za rozbudowywanie jakichkolwiek obiektów w TPNie za głupotę" a ja myślę, że nie o budowanie "HOTELI"wogóle chodzi ale ciepła woda czy po prostu woda, czy też zwyczajnie łazienka w schronisku to fajna rzecz a nie wszędzie to mamy.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 27 lutego 2011, 18:06

bieczanin pisze:Nie chciałem rozpętać burzy. Intencja była tak, że laynn napisał "Han-Ka owszem masz rację ja też uważam za rozbudowywanie jakichkolwiek obiektów w TPNie za głupotę" a ja myślę, że nie o budowanie "HOTELI"wogóle chodzi ale ciepła woda czy po prostu woda, czy też zwyczajnie łazienka w schronisku to fajna rzecz a nie wszędzie to mamy.
Aha, teraz rozumiem. :spoko: (do mnie trzeba chyba drukowanymi :lol: ) Ale wg mnie pisząc to laynn miał na myśli rozbudowę kościółka, a nie schronisk. :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2011, 22:52

bieczanin mi chodziło o dobudowywanie jakichkolwiek obiektów. W szczególności zaś chodziło mi o budowanie Kościoła. Też uważam, że ta kapliczka wystarczy (remont sam w sobie może być, pewnie jest potrzebny). Co do schronisk mi wcale nie przeszkadza spędzanie czasu w bacówkach bez prądu z zimną wodą, choć przeciw też nic nie mam ciepłej wody w prysznicu itp (nie znam dawnej piątki ale tam podobno był niezły czad z prysznicem).
Ale osobiście jestem przeciw dodatkowym obiektom poza obecnymi w tatrach. :)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 28 lutego 2011, 13:26

laynn pisze:Polityką na G-S się nie zajmujemy.
:brawo: :spoko:
I KONIEC.
Zablokowany