Zakaz na Krupówkach w końcu:)

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 28 lutego 2011, 18:59

Malgo2malgo pisze:że to okolice 7-8 rano
Stanowczo wcześniej 5-6, wg mnie :)

Zrzęda pisze:całkiem udany retusz
:spoko: :lol:
Awatar użytkownika
Rafal
Turysta
Turysta
Posty: 396
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 20:16

Post autor: Rafal » 28 lutego 2011, 19:50

Ale to miejsce dziwnie wygląda bez tych tłumów :lol:
KARPACKIE ŚCIEŻKI - blog - http://karpackiesciezki.blogspot.com
:oki:
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 28 lutego 2011, 19:57

A ja tam będę za 3 tygodnie :twisted: i na pewno o 7 rano będę biec z Anią-ANG do piekarni obok Kolorowej po pyszne bułeczki, a potem w drogę :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 marca 2011, 9:04

Malgo2malgo pisze:Zbyszek podejrzewam, że to okolice 7-8 rano :) Wtedy to ja uwierzę :)
dokładnie 7.09 , w ciągu dnia nie odważę sie tam pójść :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2011, 11:43

Szarlotka pisze:
Na szlakach w górach zero handlu!!!!!!
Ale tę babcię ze szlaku przez dolinę Chochołowską, wiecie z takiej chatki drewnianej tam na początku szlaku prawie po prawej, to zostawcie!!!! Ona jest fantastyczna i ma najlepsze serki!!!! ;)


PS. Do admina: To w żadnym wypadku nie jest reklama xD
YYYYyyy......z tego co kojarzę, to żona Roberta dostała sra...yyy.....biegunki po tamtejszych przysmakach :lol: :lol:

Wszyscy babcie znają i szanują :)

Do Admina: Szarlotka ściemnia - to jest reklama - w zamian dostaje 1,5 litra mleka na drogę :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 marca 2011, 0:20

Hehehehhe ;)
Master
Turysta
Turysta
Posty: 407
Rejestracja: 29 września 2008, 15:23

Post autor: Master » 08 marca 2011, 21:17

Mi jest ten handel naprawdę obojętny...i choć ostatnio chyba zrobił się zbyt tandetny, to jest jestem daleki od kategorycznego usuwania go z Krupówek, czy innych ulic Zakopanego.
Może rzeczywiście warto by było wprowadzić jakie obostrzenia, tak, żeby chińską tandetę i inne buble kupić można było tylko np. na rynku pod Gubałówką. Ale resztę bym zostawił.
Co do oscypków to mam "dojście" do dobrych, tak więc nie zakupie ich raczej na Krupówkach. Ale niech inni mają taką możliwość.
Co by się jedynak przydało zrobić ? A no przede wszystkim wypadało by osunąć stamtąd w pierwszej kolejności:
1) Buraków, co pomocą psa zarabiają na wino (pies niby zarania na "kiełbasę").
2) Oszustów z pod rynku pod Gubałówką (tych prostaków, co naciągają ludzi w badziewną grę w trzy kubki czy coś takiego).
3) Konie, które tylko się tam męczą.
ODPOWIEDZ