Dom Turysty PTTK Zakopane - parking

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Dom Turysty PTTK Zakopane - parking

Post autor: Elizz » 13 sierpnia 2010, 8:00

za parę dni wybieram się w Tatry, nocleg w Domu Turysty PTTK na Zaruskiego. Dowiedziałam się właśnie, że parking przy DT jest płatny 15 pln/doba, co delikatnie mówiąc, trochę mnie podnerwiło - nie po to szukałam taniego noclegu, żeby płacić jeszcze za parking, w efekcie wyjdzie o wiele drożej, niż jakbym wzięła kwaterę w centrum Zakopanego :zly:

w związku z tym mam pytanie - gdzie w okolicy Zaruskiego można zaparkować za free??? Czy w okolicy jest może jakiś Carrefour albo coś takiego??? Hee?

wrrr
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 sierpnia 2010, 9:27

Patrząc na mapę z tego co pamiętam kiedyś auto parkowałem na Tadeusza Kościuszki wiec spokojnie miejsce na pewno się znajdzie

http://tnij.org/hw5o

który wygodniejszy dla Ciebie?
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2010, 9:35 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 13 sierpnia 2010, 9:34

a kojarzy ktoś Carrefoura na Orkana?? to normalny z dużym parkingiem, czy jakiś taki "express" mały?
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Re: Dom Turysty PTTK Zakopane - parking

Post autor: Inga » 13 sierpnia 2010, 9:35

Elizz pisze:gdzie w okolicy Zaruskiego można zaparkować za free??? Czy w okolicy jest może jakiś Carrefour albo coś takiego???
mówisz masz :D
http://maps.google.pl/maps?hl=pl&ie=UTF ... _Aae8sSODg
jest carrefour, powinien być i parking ;)
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 13 sierpnia 2010, 9:39

i84, widziałam tę mapkę, ale różnie bywa, a Zakopane to dziwne miejsce... ;) ale poszukamy, a w najgorszym wypadku weźmiemy autko schowamy gdzieś, małe jest, wszędzie wlazie :D
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 13 sierpnia 2010, 9:51

Nie jestem pewna na 100% ale chyba przy dworcu PKP można zaparkować za free (zawsze można najpierw zawieść bagaże do DT a potem podjechać pod dworzec)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 sierpnia 2010, 10:57

nie wiem jak z Carrefourem ale np pod biedronkami pisze że można stać tylko do pół godziny
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 sierpnia 2010, 16:46

Cała Grunwaldzka jest bezpłatna. W miarę niedaleko, tylko pytanie czy chodziło Ci o pozostawienie auta na ulicy?
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 13 sierpnia 2010, 19:55

beta pisze:tylko pytanie czy chodziło Ci o pozostawienie auta na ulicy?
raczej bym nie chciała aż na tak długo, ale szlag mnie trafia na myśl o zostawieniu w sumie 9 dych za parking pod PTTK, gdzie i tak zostawimy dużo kasy razem!! :zly:
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 13 sierpnia 2010, 20:45

pon3ek pisze:nie wiem jak z Carrefourem ale np pod biedronkami pisze że można stać tylko do pół godziny
no i pewnie wszędzie tak jest, bo wszyscy turyści by zostawiali na dłużej
i84 pisze:chyba przy dworcu PKP można zaparkować za free
wydaje mi się, że jednak kasują
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 13 sierpnia 2010, 21:15

Z tym parkingiem faktycznie może być problem...
ale pamiętaj- mamy już swoich ludzi w Zakopcu ;) może Pawełd i Migotka coś znajdą do niedzieli :)
ODPOWIEDZ