Starorobociański i Kończysty Wierch

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 września 2010, 11:26

Żywe srebro pisze:Chodzi mi właśnie o to, czy teraz jeszcze jeździ
Tydzień temu jeszcze kursowała, więc myślę , że nadal tak jest ;),bo zazwyczaj w okres letni wlicza się jeszcze wrzesień.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 września 2010, 20:09

Dzięki za odpowiedź :) zależy mi na skróceniu drogi, bo nie chcę schodzić z gór po ciemku.
Awatar użytkownika
kaśka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 57
Rejestracja: 04 sierpnia 2010, 20:40
Kontakt:

Post autor: kaśka » 23 września 2010, 20:04

Ja też miałam przyjemność z trzydniowiańskim wierchem ... cudowny :D:D:D - mam straszną ochotę na przejście tam jeszcze raz .... tyle ze z grzesia ... sądzicie, że zalega tam w październiku śnieg ... DOBRZE !!! DOBRZE !!! PRZYZNAJĘ SIĘ ... wolę góry latem :P:P:P:P

W załączeniu fotka z trzydniowiańskiego ... ja wchodziłam ... szlakiem papieskim ...

PS - i jeszcze taka mała dygresja ... byłam pod takim wrażeniem, że zaczęłam nawet szukać pochodzenia nazwy wierchu ... no i jak podejrzewałam :D pochodzi od polany trzydniówki ... ale skąd pochodzi nazwa trzydniówka ... to już nikt nie wie :P:P:P
Załączniki
trzydniówka.jpg
(148.74 KiB) Pobrany 531 razy
trzydniowiański 2.jpg
(152.7 KiB) Pobrany 531 razy
Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko. (A.Einstein)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 września 2010, 20:28

Aaaaa, to to widać z Trzydniowiańskiego...!
Być tam i nie zobaczyć...! Pech!
Awatar użytkownika
kaśka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 57
Rejestracja: 04 sierpnia 2010, 20:40
Kontakt:

Post autor: kaśka » 23 września 2010, 20:48

nadi184 pisze:Aaaaa, to to widać z Trzydniowiańskiego...!
Być tam i nie zobaczyć...! Pech!
no no :) next time :D
Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko. (A.Einstein)
ODPOWIEDZ