Zakopane

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 01 listopada 2014, 0:43

Dżola Ry pisze:Relację chyba napiszę (ale kiedy?!), na razie tylko zajawka
Cierpliwie poczekam ;)
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 02 listopada 2014, 13:04

Dżola Ry pisze:Malgo powiedział/-a:
Moim zdaniem ciekawie i klimatycznie jest w Stek Chałupie
Tu przyszliśmy na piwo i też nam się podobało na naszym balkonowym pięterku
Nie wiem czy każdego dnia, ale przygrywa tam kapela góralska, dla mnie to też tworzy klimat :) Natomiast Żabi Dwór też bym poleciła, ale np. wracając z gór, gdy idzie się ścieżką pod Reglami, wtedy jest całkiem po drodze :)
Fajna delacja! :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Chmielo
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 381
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:26

Post autor: Chmielo » 13 września 2016, 22:58

Szukam dobrej (przestrzennej ) kwatery w Zakopanem dla rodziny z małym dzieckiem. Polecicie coś sprawdzonego. Cena tak do 40-50 zł od głowy. Wiadomo z podstawowego wyposażenia to by był aneks kuchenny z lodówką,miejsce parkingowe.
Nie bój się obierać trudniejszych dróg,często nimi łatwiej dojdziesz na szczyt....
Awatar użytkownika
mirrors
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 230
Rejestracja: 31 października 2009, 18:07

Post autor: mirrors » 13 września 2016, 23:45

Polecam fajną miejscówkę Zakopane Gronik, pokoje gościnne Mocarny http://www.naszekwatery.pl/kontakt/poko ... carny,4549
Bardzo fajna baza wypadowa w Tatry Zachodnie. No i prowadzi ją bardzo przesympatyczna Pani Agnieszka wraz z mężem :) ot taka propozycja ;)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8697
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 14 września 2016, 9:46

Mam kwaterę, ale w Witowie, super miejsce godne polecenia. Blisko wszędzie. Bardzo mili gospodarze.
Pokoje u Giewontów, Witów - Zagrody 80 tel. 666 166 952. Polecam.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Chmielo
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 381
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:26

Post autor: Chmielo » 14 września 2016, 23:01

Dzięki mirrors i Piotrku za namiary :)
Nie bój się obierać trudniejszych dróg,często nimi łatwiej dojdziesz na szczyt....
AdamNawigator
Turysta
Turysta
Posty: 4
Rejestracja: 10 stycznia 2024, 10:08

Re: Zakopane

Post autor: AdamNawigator » 24 stycznia 2024, 14:18

Witam
Oto kilka propozycji łatwych tras w okolicach Zakopanego, które mogą być dla Ciebie odpowiednie:

Dolina Kościeliska:
To jedna z najpiękniejszych dolin w Tatrach. Szlak jest stosunkowo łatwy, a widoki na otaczające krajobrazy są niesamowite. Możesz również odwiedzić jaskinię Mroźną.
Dolina Chochołowska:
To długa i malownicza dolina, idealna dla osób, które chcą delektować się widokami gór bez dużego wysiłku. Możesz spacerować główną ścieżką doliną, ciesząc się pięknem przyrody.
Droga pod Reglami:
To łatwa trasa, prowadząca przez lasy i łąki. Z punktów widokowych możesz podziwiać panoramę Tatr i Zakopanego.
Buczynowa Dolina:
To mniej uczęszczana dolina, oferująca spokojniejsze doświadczenie. Trasa wiedzie przez lasy i malownicze łąki.
Polana Rusinowa:
Bardzo łatwa trasa z pięknymi widokami na Tatry. Jest to idealne miejsce na spokojny spacer i obcowanie z naturą.
Pozdrawiam, Adam :D
anna496
Turysta
Turysta
Posty: 12
Rejestracja: 16 września 2022, 13:33

Re: Zakopane

Post autor: anna496 » 04 lutego 2024, 19:14

Trasa nad Morskie Oko jest całkiem łatwa i bezpieczna, jeździ się nawet z dziećmi na wycieczki szkolne :D także chyba na pierwszy raz idealna.
Gdy myślę o kilku ostatnich wypadach, mam przed oczami wyłącznie
ODPOWIEDZ