wolowiec - rohacze

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 czerwca 2010, 9:29

Ja się wybieram z początkiem lipca w Taterki i myślałam również o Rohaczach, zważywszy iż będę na Wołowcu ( jak pogoda oczywiście dopisze) Więc trzymajcie kciuk za mnie :) mam nadzieje że dam radę a jak wrócę to wrzuce parę fotek :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2010, 20:36

CHoholowska Wolowiec ROCHACZE Smutne siodlo Tatlikowa chata Rakon Grzes i CHOHOLOWSKA super wycieczka polecam
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 października 2010, 16:06

w tatry zachodnie można się jeszcze wybrać czy już nie warto ze względu na śnieg?:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 listopada 2010, 12:56

Szedlem trasa Grzes-Rohacze w lipcu. Niesamowita trasa.
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1945
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Post autor: zbig9 » 06 listopada 2010, 13:38

ssebastiann88 pisze:w tatry zachodnie można się jeszcze wybrać czy już nie warto ze względu na śnieg?:)
Ze sniegiem jeszcze lepiej, Zwlaszcza swity i zachody.
instagram: @zbigniewzbig984
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 listopada 2010, 18:43

zbig9 pisze:Ze sniegiem jeszcze lepiej, Zwlaszcza swity i zachody.
Na nartach dochodzą jeszcze zjazdy. Na (a właściwie z) całej grani od Wołowca do Brestowej jest pełno róznorodnej jazdy na obie strony.

pzdrw
K
Tauzen
Turysta
Turysta
Posty: 636
Rejestracja: 23 lutego 2010, 15:30

Post autor: Tauzen » 26 maja 2011, 12:59

Planujemy jakiś kolejny wypad i tak pomyślałem sobie o Rohaczach. Od kiedy można już iść na legalu (15.06?).
Pytanie drugie, rozpatrujemy wariant dwudniowy - przejście całej grani np. z Białej Skały. Czy ktoś wie coś na temat noclegów w tamtym rejonie? Ja znalzłem tylko to (mniej więcej w połowie szlaku)

http://www.dolinky.szm.com/chata.htm

edit:
Niby daleko nie ma, trzeba zejść tylko 4 km, ale róznica wzniesień prawie 1km.

ps.
Jest dział humor ale odnośnie głupoty w górach chyba nie ma tematu, więc wkleję tutaj. Znalezione przy okazji szukania informacji o Rohaczach

http://karczmarczyk.pl/rohacze/17
ODPOWIEDZ