Tatry- natura zatrzymana w czasie

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 28 lutego 2010, 14:54

Szarlotka pisze:Ja ściągnęłam i jest ok :) Ale nie wiem dlaczego u Ciebie nie ma obrazu. Po prostu kliknęłam i poszło :D
:niesmaczny: no to ja już nic nie wiem... ściągnęłabym jeszcze raz, ale 2,44 piechotą nie chodzi ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 lutego 2010, 15:36

Elizz pisze::niesmaczny: no to ja już nic nie wiem... ściągnęłabym jeszcze raz, ale 2,44 piechotą nie chodzi
Elizz wygląda mi na to, że nie masz aktualnych kodeków video. Ściągnij sobie jednego z tych:
http://www.codecs.com/K_Lite_Codec_Pack_download.htm
zainstaluj i powinno być OK.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 lutego 2010, 18:17

Elizz pisze:2,44 piechotą nie chodzi
Co racja, to racja, toż za to można by już kupić piwko :D
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 28 lutego 2010, 18:39

radko pisze:
Elizz pisze::niesmaczny: no to ja już nic nie wiem... ściągnęłabym jeszcze raz, ale 2,44 piechotą nie chodzi
Elizz wygląda mi na to, że nie masz aktualnych kodeków video. Ściągnij sobie jednego z tych:
http://www.codecs.com/K_Lite_Codec_Pack_download.htm
zainstaluj i powinno być OK.
działa :D dziękuję za pomoc :)
Szarlotka pisze:
Elizz pisze:2,44 piechotą nie chodzi
Co racja, to racja, toż za to można by już kupić piwko :D
;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 lutego 2010, 18:51

:spoko: no problem
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 marca 2010, 1:55

Film bardzo porządnie zrobiony, piękne zdjęcia. Były ze 2-3 dziwne informacje, takie jak o tych 800 niedźwiedziach ale może to błąd tłumaczenia. Ponadto, po obejrzeniu takiego filmu, ktoś z drugiego końca świata kto niewiele o Tatrach wie może odnieść wrażenie, że nie ma tam wielu turystów. Przyjedzie i LEKKO się zdziwi.

Reżyserem filmu jest Pavol Barabas - gość łódzkiego Explorers Festival 2009. Bardzo ciekawa postać. Polecam filmy tego Pana i jego ekipy.

To ich stronka; http://www.k2studio.sk/?cube=uvod
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1422
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 19 marca 2010, 8:58

Mariusz pisze:Jakieś badziewia i starocie to reklamują do znudzenia :zly:
Fakt , to co leci w TV to rzeczywiście badziew niesrogi , a jak już trafi się "cukierek" to cholibka rano , albo w nocy. Człowiek jest w pracy albo śpi. Jeszcze trochę , a zapomnę jak sie włącza telewizor , a nagrywarki jeszcze się nie dorobiłem. Też niestety przegapiłem ten program. Przydałaby się jakaś porządna wyszukiwarka na stronie TV. O dziadowskich serialach to się psia krew wszystkiego można dowiedzieć...
A propos : pamiętam , że kilkadziesiąt lat temu TV czasem nadawała górskie filmy dokumentalne , kręcone przez Surdela . Czy może ktoś wie gdzie to można teraz zdobyć ? Były jeszcze w wersji czarnobiałej
ODPOWIEDZ