TRASA - Który termin lepszy na wyjazd w Tatry?

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lipca 2009, 8:59

To po chuj jedziecie do Zakopanego ? A jesli już to proponuje nie tylko noce ale i dnie też spędzać na Krupówkach, zawsze to więcej czasu żeby sie polansować :D <--OSCAR

niestety muszę Cie rozczarować, nie jedziemy sie polansować, nie jestem tez pewna co niewłaściwego jest w podziwianiu pięknych widoków, których tu na wybrzeżu raczej brak, w każdym razie nie TAKICH. W górach można przecież wypoczywać niekoniecznie na krupówkach i niekoniecznie zdobywając szczyty. Wiesz, ja nie opie**przam turystów, którzy przyjeżdżają do mojego miasta w celach innych niż żeglowanie czy np windsurfing.
Nie jestem tez nastolatką, i to już od dość dawna a taka forma rekreacji (lans) nie interesuje mnie, z resztą z dużo większym powodzeniem można ją praktykować nad morzem właśnie.

Mamy niestety dostępne tylko takie dwa terminy urlopów, z czego dużo pewniejszy jest lipiec więc musimy coś postanowić.

Kurczaki, jakbyśmy byli zmotoryzowani to sprawa noclegu wyglądałaby zupełnie inaczej, psiakostka!
a my nocujemy tu http://www.szukamnoclegu.pl/redir.php?id=8526
Ostatnio zmieniony 01 lipca 2009, 9:08 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 01 lipca 2009, 9:07

Tęcza cza cza pisze:Mamy niestety dostępne tylko takie dwa terminy urlopów, z czego dużo pewniejszy jest lipiec więc musimy coś postanowić.
ja jadę w lipcu bo taki ma termin urlopu i ma gdzieś czy będą tłumy czy nie


Tęcza cza cza pisze:igi powiedział/-a:
Popytajcie w Domu Turysty PTTK. Tuż przy samych Krupówach a ceny, za pokój bez prysznica nie aż tak zabijające.
http://www.domturysty.z-ne.pl/pl/page.php?menu=3
Tęcza cza cza pisze:niestety muszę Cie rozczarować, nie jedziemy sie polansować, nie jestem tez pewna co niewłaściwego jest w podziwianiu pięknych widoków
kolega igi Ci tylko polecił kwaterę nic nie wspomniał o lansowaniu się :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lipca 2009, 9:13

wiem wiem, pomyliłam osoby i odpowiedziałam niewłaściwej, za co najmocniej przepraszam!!!! Zasugerowałam się chyba avatarem:)

już zamieściłam takie małe sprostowanie.
Odpowiedź była dla OSCARA.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lipca 2009, 9:37

Tęcza cza cza 
Najprościej cytować w ten sposób: oznaczasz myszką, to co ktoś naskrobał i naciskasz ikonkę z cudzysłowem w prawym górnym rogu danej wiadomości (pomiędzy minusem a "cytuj"). Automatycznie jest wklejana osobą, której odpowiadasz. Jak chcesz zacytować cały post, to klikasz po prostu cytuj, bez oznaczania czegokolwiek.
Tęcza cza cza pisze:Zasugerowałam się chyba avatarem:)
;)
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 01 lipca 2009, 19:16

Tęcza cza cza pisze:a my nocujemy tu
Całkiem fajne pokoiki. Jak za 40 zł to na prawdę super! Tak szczerze mówiąc to kiedy nie pojedziecie i tak będzie suuuper, bo w Zakopcu jest zawsze suuuper! :D
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 01 lipca 2009, 20:29

Tęcza cza cza pisze:Kurczaki, jakbyśmy byli zmotoryzowani to sprawa noclegu wyglądałaby zupełnie inaczej, psiakostka!
a my nocujemy tu http://www.szukamnoclegu.pl/redir.php?id=8526
to nie daleko od mojej stancji
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lipca 2009, 12:57

ah rzesz!
nie jadę w góry!
nie teraz w każdym razie.
Pani z piknego pokoiku 9wcześniej rozmawiałam z jej przemiłym małżonkiem) tak mnie zaskoczyła pazernością, że postanowiłam odezwać się do pana, który również miał wolny w tym terminie pokoik, całkiem ładny, klimatyczny, tyle że akurat tego pokoiku zdjęć nie było. Z jakiegoś forum które przeglądałam przypadkiem dowiedziałam się, że pokoik to kicha a gospodarz nieprzyjemny i kasę liczy i generalnie szkoda czasu, kasy i nerwów.

Jadę więc z Lubym na objazd Kaszub. A Zakopiec przełożymy sobie na jesień.
i gitara.

Wszystkim wybierającym sie w tamte strony życzę udanego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń, no i dzięki za wsparcie psychiczne ;-P

ps. rewelacyjne sa te Wasze opisy szlaków i wycieczek, świetne, szczegółowe opisy. Wielkie dzięki za włożona w nie prace.
Oscar

Post autor: Oscar » 02 lipca 2009, 13:54

Dobra decyzja :D
ODPOWIEDZ