Pola namiotowe w Zakopanem

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Pola namiotowe w Zakopanem

Post autor: Anonymous » 17 czerwca 2008, 19:01

mam pytanko....macie jakies namiary na pole namiotowe jak najblizej Kuznic...bo ostatnio bylem na "Ustupie" ale to zdecydowanie za daleko od parku!! albo wogole jakies pole namiotowe jako najlepszy punkt wypadowy w tatry!!
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2008, 22:57 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Pati

Post autor: Pati » 17 czerwca 2008, 22:58

Za Strugiem bodajże jak dobrze pamiętam, Noel coś mówił, ze z buta jest 15 min.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 czerwca 2008, 23:06

dzieki wielkie...ale co to jest "strug" wiesz jescze niebardzo sie orinetuje...narazie tylko mialem debiut w zakopcu...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 czerwca 2008, 4:44

Partycja pisze:Za Strugiem bodajże jak dobrze pamiętam, Noel coś mówił, ze z buta jest 15 min.
Przeca też spałaś i wiesz jak jest :] ... wszystko na mnie zwalać, nieładnie :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 czerwca 2008, 4:46

andre369 pisze:dzieki wielkie...ale co to jest "strug" wiesz jescze niebardzo sie orinetuje...narazie tylko mialem debiut w zakopcu...
Ulica Za Strugiem jest i tam na samej górze Camping z polem namiotowym. Za namiot i jedną osobę płacisz 20 zł, za każdą następną w tym namiocie dopłacasz 10. W cenie łazienka z ciepłą wodą i kuchnia do dyspozycji :) . Warunki hmm bojowe, ale fajnie jest :)
Bogdan

Post autor: Bogdan » 18 czerwca 2008, 7:35

Najbliżej Kuznic masz Camping pod krokwią http://www.podkrokwia.pl/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 czerwca 2008, 8:25

Noel pisze:Warunki hmm bojowe, ale fajnie jest
Nie zgadzam się, toż tam jak w Wersalu jest. Pole na serio fajne.
Partycja pisze:Za Strugiem bodajże jak dobrze pamiętam, Noel coś mówił, ze z buta jest 15 min
Noel pisze:Przeca też spałaś i wiesz jak jest
Wiesz... odwodnienie, nachmielenie i te sprawy. Jak na członka BWAA przystało, nikt nie wie gdzie śpi, ale ważne że był w tym dniu powyżej 2k ;)
Pati

Post autor: Pati » 18 czerwca 2008, 8:34

igi pisze:Noel powiedział/-a:
Warunki hmm bojowe, ale fajnie jest

Nie zgadzam się, toż tam jak w Wersalu jest. Pole na serio fajne.
Dla mnie może być, nie jadę na plażę, tylko w góry.
A jak się jest zmęczonym, to wszystko pasi :)
Waruynki znakomite, w porównaniu, jak raz nocowałam w jednaj takiej kwaterze prywatnej...

Noel pisze:Przeca też spałaś i wiesz jak jest :] ... wszystko na mnie zwalać, nieładnie
Ano, spałam, ale zastanawiałam się jak się pisze "Za Strugiem", trawiłam akurat dobrze,
a wiesz jak człowiek zmęczony, to widzi dziwne rzeczy...
No i mówiłeś, ze to do centrum 15 minut jakimiś skrótami,
ja bym się pewnie zgubiła..
Poza tym, to do Ciebie Pani Maria ma sentyment :-P
Ostatnio zmieniony 17 maja 2013, 9:46 przez Pati, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 18 czerwca 2008, 13:30

Partycja pisze:Waruynki znakomite, w porównaniu, jak raz nocowałam w jednaj takiej kwaterze prywatnej...
Ale w kangurze dzień wcześniej...
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 czerwca 2008, 13:55

jck pisze:Ale w kangurze dzień wcześniej...
W kangurze to chrapała aż miło :) Ale cóż się dziwić, z jednej strony grzał ją alpinista z drugiej wspinacz. Z przodu siedział łojant, a do taktu, za kółkiem chrapał mądry, inteligentny i przystojny nie-łojant ;)
Pati

Post autor: Pati » 18 czerwca 2008, 14:59

jck pisze:Ale w kangurze dzień wcześniej...
Ano tak, zapomniałam!
Co prawda chodziło mi o inna kwaterę, ale skoro już wspominasz

igi pisze:W kangurze to chrapała aż miło :)
Że niby ja :oczynoela: , to znaczy chrapałam... Błaahahahahehaha... niemożliwe!,
ja nie chrapię nawet jak jestem zmaltretowana jak nie wiem co
Za to podobno kto chrapał to chrapał :-D
igi pisze:Ale cóż się dziwić, z jednej strony grzał ją alpinista z drugiej wspinacz. Z przodu siedział łojant, a do taktu, za kółkiem chrapał mądry, inteligentny i przystojny nie-łojant
Nie powiem, było ciepło :-D Spało sie miło, a obudziły mnie pewne śmichy -chichy :lol:
Ostatnio zmieniony 17 maja 2013, 9:46 przez Pati, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 maja 2009, 16:50

Witajcie

Z początku małe przeprosiny, za odświeżanie zeszłorocznego wątku, ale nie chciałem tworzyć drugiego takiego samego...

Z przyczyn finansowych również poszukuję sprawdzonego pola namiotowego, gdzieś nie daleko Kuźnic...
Więc jak ktoś ma sprawdzone pole nie daleko Kuźnic, to proszę niech skrobnie o tym parę słów :zoboc:
Dzwoniłem do campingu "Pod Krokwią" i facet mi powiedział 12zł/24h za auto, 12zł/24h za osobę i 12zł/24h za namiot i myślę, czy on się dobrze czuje?, aha noi plus opłata= 1,7zł/24h.
Za dobę podsumowując 37,7zł
Jest kilka w miarę tanich pól namiotowych (z natryskami, czajnik bezprzewodowy i.t.p) w posesjach prywatnych, ale bardzo daleko od kuźnic.... :roll: :roll: :roll: :cry:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 maja 2009, 17:03

Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 maja 2009, 22:07

Piotrek
pola namiotowe w Zakopanym gdy jedziesz samochodem nie są tanie a
za taka kasę (35 zł) to znajdziesz już coś takiego......też blisko Kuźnic....no ale niestety nie jest to hm.....pole namiotowe. :D

http://www.noclegi.zol.pl/?action=obiek ... 1&jak=solo
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 maja 2009, 12:43

Chyba jednak zdecyduje sie na to pole przy ulicy Za strugiem. 15.7zl za osobe pod warunkiem, ze sie będzie we dwoje pod namiotem. Ciekawa tez jest oferta domków letniskowych, bo tylko 21.7zl, ale ciekaw jestem jakie warunki w tych domkach. Noi oczywiscie parking za free :D
ODPOWIEDZ