NOCLEGI - ZAKOPANE i okolice

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lipca 2008, 14:10

Ja zawsze zatrzymuje się w pensjonacie "Stokrotka", ul. Partyzantów 9 http://www.stokrotka.zakopane.com.pl/
5 minut drogi od Krupówek, warunki bardzo fajne nawet w częście turystycznej :)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 19 lipca 2008, 14:48

"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lipca 2008, 11:05

W życiu nie wpadłbym na pomysł wyburzenia tego budynku. Nigdy w nim nie byłem, ani nawet koło niego nie przechodziłem (a przynajmniej nie jestem tego świadomy), ale sam budynek na zdjęciach wygląda Piyknie!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2008, 6:42

Mógłby ktoś polecić coś w Zakopcu albo Kuźnicach, gdzie mają pokoje 1-osobowe, albo w ogóle możliwość przekimania 1 osoby? ;)
Jak można się domyślać, dwójkę o wiele łatwiej znaleźć :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2008, 8:22

Rambo 
Ja biorę namiot jedynkę i idę na Kemping "Za strugiem" :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2008, 8:33

Z noclegami w Zakopanym jeśli chodzi o 'jedynkę' jest bardzo ciężko.Poszukaj za mostem w starych domach w drodze na "Sobieszówkę"

Jest to następna droga w prawo za drogą ''Za strugiem"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2008, 8:34

Igi Hmm... pomysł idealny, problem w tym, że nie mam jedynki, ale wiesz co... mógłbyś powiedzieć ile kosztuje tam nocleg i czy jest jakiś dostęp do wody? Zrobiłbym szybką kalkulację ;) Jeszcze tak jakbyś polecił jakąś jedynkę tanią lekką i... żeby dużo nie kosztowała ;)
Wiem, wiem... takie rzeczy to tylko w erze :P
Jedyne co sensowne znalazłem to to: http://www.decathlon.com.pl/PL/t2-22085138/
Master
Turysta
Turysta
Posty: 407
Rejestracja: 29 września 2008, 15:23

Kwatera główna wyprawy- okolice Zakopanego

Post autor: Master » 28 kwietnia 2009, 22:09

Witam
Pod koniec sierpnia (prawdopodobnie od 20, na jakieś tydzień , może dłużej) jedziemy w góry :jupi:
Celem są tatry. W zeszłym roku stacjonowaliśmy w Poroninie, ale teraz rozglądamy się za inną siedzibą. W grę wchodzi raczej domek, bo nie wszyscy chcą tylko i wyłącznie chodzić po górach (na to niestety nie mam większego wpływu). I teraz moje pytanie do was: macie namiary na jakieś fajne kwatery? Wiadomo, że tam drugi gospodarz ma jakieś pokoje, ale są miejsca i lepsze i gorsze, a fajnie by było trafić akurat na te lepsze.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 maja 2009, 7:58

Witam, od ponad 5 lat stacjonuję w Tristan http://tristan.spanie.pl/
Nigdy nie miałem żadnych problemów, z wszystkim idzie się dogadać.
Polecam.
Master
Turysta
Turysta
Posty: 407
Rejestracja: 29 września 2008, 15:23

Post autor: Master » 05 maja 2009, 8:41

ok dzięki, widzę, że całkiem sensowna to jest propozycja ;)
Nie sądziłem,ze w samym Zakopcu ceny będą na tym poziomie.
Master
Turysta
Turysta
Posty: 407
Rejestracja: 29 września 2008, 15:23

Post autor: Master » 05 maja 2009, 15:00

A jeszcze jedno, bo z tego, co tam czytałem to wynika,że cena nie zawiera wyżywienia. Jak kształtują się ceny w tym rejonie?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 maja 2009, 18:43

Witam, trzeba pamiętać ile się płaci za dobę - warunki spartańskie to nie są, ale jeśli ktoś chce w drewnie spać to obok jest hotel 4 gwiazdkowy.
Dla mnie Tristan starcza aby przyjść umyć się, zasnąć. Wstać i wyjść w góry.

Wyżywienie to kwestia każdego z nas osobna, ja zawsze kupuję coś w Krakowie aby starczyło na dane dni, jednak jeśli ktoś chce się posilić w okolicy to na przeciwko Tristan są domowe Dania ( jeśli dobrze widziałem w granicach 9/12zł. )
Wiadomo jeśli ktoś chce się elegancko posilić zostają Krupówki.
Master
Turysta
Turysta
Posty: 407
Rejestracja: 29 września 2008, 15:23

Post autor: Master » 05 maja 2009, 21:24

MORF , wiesz, narazie zbieram opinie, rożne opinie. Także dzięki za info, Tobie ,jak i innym :) Rzecz w tym ,że jeszcze nie wiem do końca, jaki będzie skład, a więc jakie wymagania. W zeszłym roku było bardzo fajnie, bo :
- Wyżywienie na dobrym poziomie (2 posiłki, ale jadło się ile się chciało, tak naprawdę)
- Zawsze szło się dogadać.
- A to wszystko za 35zł/dzień.
Minus: było to w Poroninie, chociaż ostatecznie nie był to jakiś większy problem.

Ale tak jak mówiłem, rozważam dwie opcje :
a) Spartańsko, bo jadą tylko, Ci ,co bedą chodzić po górach i nie wymagają luksusów
b) Lekki luksus, bo jedzie więcej ludu.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 czerwca 2009, 16:21

http://www.furmanowa.infotatry.com/

Namiar na moich zaprzyjaźnionych górali.......miejsce spokojne, ciche, widok z okna ......taki jak z tarasu widokowego na Gubałówce, bo dom znajduje się na zboczu tej "góry". 200 m od domku przystanek busów (opcja dla wygodnych). Bus kursują co godzine . Pieszo 30 min spacerkiem do głównego postoju busów przy PKP, PKS, tyle samo na szczyt Gubałówki.
Śniadanka, obiadki ....mniam i wszystko za rozsądną kasę. Polecam.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 czerwca 2009, 9:52

jakby ktos mial tanie 4 sciany (najlepiej 2osobowy pokoj) - bez wygod, bez luksusow - w zakopanem/okolicach - to dajcie znac, przyda sie ;]

priorytet - cena :D
ODPOWIEDZ