NOCLEGI - ZAKOPANE i okolice

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 kwietnia 2010, 23:17

i84 pisze:Miałam raczej na myśli standard np dostęp do ciepłej wody itp.
Wodę mają w obu, ciepłą też, prąd mają. Jeżeli chodzi o piwo, to gorszego niż w ornaczańskim nie piłem nigdy w życiu.
:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 kwietnia 2010, 11:37

Nasza ekipka będzie w weekend majowy spała właśnie w schronisku Ornak, ale została nam już tylko podłoga, bo łóżek już dawno nie ma wolnych...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 kwietnia 2010, 21:50

i84 pisze:spał ktoś z Was w schronisku Ornak
Mnie się to przytrafiło we środę 24 marca br. O łóżko nie było trudno: wszak byłem tylko ja i obsługa. Pani z obsługi była miła, bez cienia poirytowania, że musi sobie przerwać odpoczynek; w schronisku byłem po 18:00. Gleba mi nie straszna, więc łóżko było bardzo wygodne.

nadi184 pisze:schronisku Ornak, ale została nam już tylko podłoga
Dobrze wiedzieć, że jest taka możliwość. Ile tam kosztuje nocleg na podłodze? Na stronie schroniska nie znalazłem wzmianki o tych informacjach.
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 21 kwietnia 2010, 23:02

Dobrze wiedzieć, że jest taka możliwość. Ile tam kosztuje nocleg na podłodze? Na stronie schroniska nie znalazłem wzmianki o tych informacjach.[/quote]

w Schronisku w Chochołowskiej nocleg na podłodze kosztuję 20zł, więc w Ornaku ceny pewnie będą kształtowały się podobnie.
W tamtym drugim też tylko podłoga została:/
Na szczęście udało mi się w końcu znaleźć wolną kwaterkę :jupi: podłoga odpada głownie z powodu braku śpiwora;)
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 22 kwietnia 2010, 6:32

Chodziłam po Tatrach Zachodnich w majowe weekendy i zawsze 2 miesiące wcześniej rezerwowałam nocleg w schroniskach. W tym terminie napierają tam tłumy i gdy tylko jest ładna pogoda to ciężko wcisnąć się nawet na podłogę. Ludzie śpią wtedy na schodach, pod wc etc... Gdy pogoda jest gorsza wtedy widziałam, że można było dostać łóżko przybywając o w miarę wczesnej porze do schroniska.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 kwietnia 2010, 21:37

i84: dzięki. Czyli standardowe cena za glebę w tatrzańskich schroniskach. W Piątce też tyle płaciłem.
Montenero

Post autor: Montenero » 17 sierpnia 2010, 7:51

Pytanie, ktoś nocował w wyremontowanym schronisku na Ornaku, mam zamiar się wybrać, jak jest teraz ???
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 17 sierpnia 2010, 10:14

Pytanie, ktoś nocował w wyremontowanym schronisku na Ornaku, mam zamiar się wybrać, jak jest teraz ???
z tego co wiem, to remontowali kuchnię...
Anonymous

Wirtualna kwatera

Post autor: Anonymous » 30 grudnia 2010, 13:14

Do zakopiańskiej policji zgłosił się pierwszy turysta oszukany w tym sezonie zimowym na wirtualną kwaterę. Mężczyzna z Krakowa znalazł w internecie ofertę kwatery przy ul. Za Strugiem w Zakopanem. Na podane w jednym z banków konto wpłacił 450 złotych zaliczki. Gdy przyjechał do Zakopanego okazało się, że podanego w ogłoszeniu numeru domu przy tej ulicy nie ma.
:roll:

http://tygodnikpodhalanski.pl/www/index ... 11257&typ=
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1945
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Post autor: zbig9 » 03 lutego 2011, 18:26

Możecie coś polecić na świeta wielkanocne? W zeszłym roku, Zakopane było raczej puste, więc miejsc nie brakuje, ale jedzenie nie było rewelacyjne i wypada się lepiej postarać.
instagram: @zbigniewzbig984
Awatar użytkownika
Chmielo
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 381
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:26

Post autor: Chmielo » 03 lutego 2011, 21:04

Ja zaproponuję noclegi u Ewki na ulicy Do Samków 13b........pokoje są super,blisko centrum :D jeżdżę już tam od 3 lat i zawsze w to samo miejsce (polecam pokoje 5 i 3) Stronka www.
http://uewki.spanie.pl/
polecam :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko:
Ostatnio zmieniony 03 lutego 2011, 21:32 przez Chmielo, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie bój się obierać trudniejszych dróg,często nimi łatwiej dojdziesz na szczyt....
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 03 lutego 2011, 21:17

Chmielo1982r pisze:Do Smaków
Powinno smakować! :D
Awatar użytkownika
Chmielo
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 381
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:26

Post autor: Chmielo » 03 lutego 2011, 21:35

He he Jolu R już poprawione,pokiełbasiło mi się :twisted:
Nie bój się obierać trudniejszych dróg,często nimi łatwiej dojdziesz na szczyt....
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 03 lutego 2011, 21:39

Chmielo1982r pisze:He he Jolu R już poprawione,pokiełbasiło mi się
Szkoda, że to była pomyłka :( (nie wiedziałam, nawiązałam do niezadowolenia Zbyszka z posiłków)). Brzmiało znacznie lepiej :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 lipca 2012, 13:17

Mam pytanko, czy ktoś w tym roku kawterował się w Bukowinie Tarzańskiej, jak wygląda to cenowo tzn. czy taniej niż w Zakopcu, narazie pobieżnie przeleciałem sobie stronki z noclegami, ale może ktoś podzieli się wiedzą na forum. Od 10 lat zakotwiczamy w Zakopcu i schroniskach, tak pół na pół, ale chcemy zmienić otoczenie to raz i poszukać tańszego wariantu niż Zakopane, wyjazd planuję na początek września i głównie wypady będziemy robili na Słowackie górki wysokie, ale nieomieszkamy odwiedzić kawałka ojczystych górek i dolin. Za ewentualne odp. dzięki z góry (może z Tatry :))
ODPOWIEDZ