Strona 1 z 1

Porządek w Dziale Zaproszeń

: 24 września 2010, 22:32
autor: Królik
Proszę wszystkich forumowiczów, którzy chcą założyć temat w tym Dziale, by stosowali się do poniższych reguł TYTUŁOWANIA TEMATU:

"Celem zachowania porządku w dziale Zaproszenia naszych forumowiczów na wspólny górski wypad prosimy o nazywanie tematów zgodnie ze schematem:

Data odbycia wycieczki/imprezy/zdarzenia - nazwa celu wycieczki/imprezy/zdarzenia (Rejon, w którym on się znajduje)
Przykład: 21.06.2008 r. - Grześ (Tatry Zachodnie)

Zaproszenia mają charakter publiczny. Wszelkie zaproszenia umieszczone w tym Dziale są dostępne dla wszystkich użytkowników Forum. Osoba zakładająca temat odpowiedzialna jest za aktualizację informacji dot. zaproszenia w pierwszym poście."


Zdecydowanie ułatwi to korzystanie z tego Działu wszystkim Forumowiczom.
Reguły są napisane w nagłówku tematu już od ho, ho, ho a może i dłużej, jednak coraz mniej osób się do nich stosuje.

Wszystkie tematy, które będą zakładane w tym Dziale, a nie będą TYTUŁOWANE wg. powyższych zasad będą blokowane. Odblokowywanie tylko po dokonaniu poprawy tytułu, na prośbę autora przesłaną na PW do Moderatorów lub Adminów.

Powyższe nie dotyczy Zaproszeń typu: "Spotkanie pod zegarem..." oraz Zaproszeń, w których w TEMACIE autor napisze wyraźnie i dokładnie: "TERMIN DO USTALENIA" (po ustaleniu Terminu, musi on być niezwłocznie wpisany w Temat)

Porządek musi być, bo za niedługo pogubimy się w zaproszeniach.

Pozdrawiam. Królik

: 22 kwietnia 2011, 20:33
autor: Królik
Proszę Moderatorów o monitorowanie Działu Zaproszeń i blokowanie tematów źle zatytułowanych wraz z wysłaniem do autora PW o zablokowaniu tematu. Thanx.