Nie jesteśmy masochistami :)

W tym dziale rozmawiamy o górach z całego świata oraz przedstawiamy nasze relacje i zdjęcia z wycieczek zagranicznych. Również tu możesz zapytać o przygotowania, problemy i trudności przy organizowaniu wypraw zagranicznych.

Moderatorzy: adamek, PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Nie jesteśmy masochistami :)

Post autor: Dariusz Meiser » 08 lutego 2012, 22:41

Bardzo ciekawy wywiad z Denisem Urubko (jeden z moich idoli, na dodatek z mojego rocznika :) ) i Simonem Moro, opublikowany w moim ukochanym Tygodniku Powszechnym:
http://tygodnik.onet.pl/37,0,73293,nie_ ... tykul.html
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lutego 2012, 23:44

Idolem może moim nie jest ale ja uwielbiam Simone Moro! :) Bardzo pozytywny człowiek, barwnie opowiadajacy o swojej pasji jak i życiu.
A Denisa Urubko kojarzę z takiej zabawnej sytuacji we Wrocławiu. Przyjechał na prelekcję, zatrudniona tłumaczka nie za bardzo radziła sobie z tłumaczeniem po rosyjsku zatem Denis jej podziękował a sam przeszedł płynnie na angielski co wzbudziło prawdziwy aplauz na sali :D
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 09 lutego 2012, 7:41

Justyś pisze:Idolem może moim nie jest ale ja uwielbiam Simone Moro! :) Bardzo pozytywny człowiek, barwnie opowiadajacy o swojej pasji jak i życiu.
A Denisa Urubko kojarzę z takiej zabawnej sytuacji we Wrocławiu. Przyjechał na prelekcję, zatrudniona tłumaczka nie za bardzo radziła sobie z tłumaczeniem po rosyjsku zatem Denis jej podziękował a sam przeszedł płynnie na angielski co wzbudziło prawdziwy aplauz na sali :D
I jak tu nie być sławnym himalaistą, gdy śliczne dziewczę do Ciebie wzdycha :zoboc:
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lutego 2012, 15:58

Dariusz Meiser pisze:
Justyś pisze:Idolem może moim nie jest ale ja uwielbiam Simone Moro! :) Bardzo pozytywny człowiek, barwnie opowiadajacy o swojej pasji jak i życiu.
A Denisa Urubko kojarzę z takiej zabawnej sytuacji we Wrocławiu. Przyjechał na prelekcję, zatrudniona tłumaczka nie za bardzo radziła sobie z tłumaczeniem po rosyjsku zatem Denis jej podziękował a sam przeszedł płynnie na angielski co wzbudziło prawdziwy aplauz na sali :D
I jak tu nie być sławnym himalaistą, gdy śliczne dziewczę do Ciebie wzdycha :zoboc:
:oops: ;)
Na KFG byłam tak zauroczona Simonem że wstydziłam się do niego podejść i fakt faktem zdjęcia nie zrobiłam z nim :(

Ten duet jest najlepszy :)
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 09 lutego 2012, 22:30

Justyś pisze:
Dariusz Meiser pisze:
Justyś pisze:Idolem może moim nie jest ale ja uwielbiam Simone Moro! :) Bardzo pozytywny człowiek, barwnie opowiadajacy o swojej pasji jak i życiu.
A Denisa Urubko kojarzę z takiej zabawnej sytuacji we Wrocławiu. Przyjechał na prelekcję, zatrudniona tłumaczka nie za bardzo radziła sobie z tłumaczeniem po rosyjsku zatem Denis jej podziękował a sam przeszedł płynnie na angielski co wzbudziło prawdziwy aplauz na sali :D
I jak tu nie być sławnym himalaistą, gdy śliczne dziewczę do Ciebie wzdycha :zoboc:
:oops: ;)
Na KFG byłam tak zauroczona Simonem że wstydziłam się do niego podejść i fakt faktem zdjęcia nie zrobiłam z nim :(

Ten duet jest najlepszy :)
Biedny Simone - nie wiedział co traci :)
Przycmiłabyś jego gwiazdę swoją urodą :zoboc:
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lutego 2012, 23:21

Temat o Urubko a Dariusz już w drugim swoim poście wychwala urodę Justyś... :D


Mi na KFG prelekcja Urubko jakoś nie siadła. Nie wiem dlaczego. Wszystko niby fajnie, ładnie, góry wysokie, opowieści, ale wszystko to jakieś smętne. Może on był zmęczony, może ja... Nie wiem.
Ale wybitnym himalaistą jest ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 lutego 2012, 16:50

A czy czytaliście ksiązkę Denisa Urubko? Polecacie? :)

Fabryka za to prezentacja Simona chyba się podobała? :)
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 10 lutego 2012, 22:56

fabryka pisze:Temat o Urubko a Dariusz już w drugim swoim poście wychwala urodę Justyś... :D
:zoboc:
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 lutego 2012, 17:33

Denis Urubko jak dla mnie to bardzo interesująca ,mogę powiedzieć że jest moim idolem tej dziedzinie :-)
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 27 lutego 2012, 22:17

matrix pisze:Denis Urubko jak dla mnie to bardzo interesująca ,mogę powiedzieć że jest moim idolem tej dziedzinie :-)
Twardy gośc.
Dla mnie również jest idolem :)
No i z mojego rocznika :lol:
Tolerancja dla niejednoznaczności.
ODPOWIEDZ