"Złote usta"

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Zły Porucznik

Post autor: Zły Porucznik » 30 grudnia 2013, 18:03

Jędral pisze:Moim głównym celem obecności na forum jest szukanie towarzystwa w góry a nie beblanie na forum. I tu łatwiej znajduję takie towarzystwo
viewtopic.php?t=8187&start=540
Jędral pisze:Mam zamiar zabrać rudą wódkę na myszach
Ale jak ma być Panda, to wezmę dodatkowo jakąś czystą, bo z Pandą jeszcze nie piłem.
viewtopic.php?t=9595&start=135

viking pisze:BERGAMO — Una via nuova, come sempre in rigoroso stile alpino. Questa volta sul Kangchenjunga, la terza montagna più alta del mondo, 8.516 metri. Ecco in anteprima gli ambiziosi programmi di Denis Urubko per la primavera 2014, quando lo vedremo di nuovo in campo per un’impresa ai massimi livelli alpinistici, stavolta in compagnia del connazionale Boris Dedeshko, del polacco Adam Bielezki e del basco Alex Txikon.

Dedeshko è stato il compagno di cordata di Urubko nella strepitosa salita del suo 14esimo ottomila: insieme hanno aperto la nuova via sulla parete sud-est del Cho Oyu che è valsa loro il Piolet d’or 2010. Adam Bielecki, clase 1983, è una vera rivelazione dell’alpinismo d’alta quota. A soli 30 anni aveva già compiuto due prime invernali sugli 8000: quella del Gasherbrum I nel 2012 e quella del Broad Peak, nel 2013. Txicon, basco della scuola di Juanito Oiarzabal, ha 31 anni e già 10 ottomila saliti.

Tre compagni di elevato calibro, dunque, per Urubko, di cui tutti attendevano il ritorno in parete per quest’inverno con Simone Moro al Nanga Parbat. L’alpinista kazako, però, ha rinunciato al tentativo di prima invernale sull’ottomila pakistano ed è già proiettato verso la primavera 2014, quando sarà impegnato sul versante Nord del Kangchenjunga.

“Il nostro progetto è sulla Nord del Kangchenjunga nel periodo premonosonico – ci ha raccontato Urubko -. Tenteremo di aprire una via nuova in stile alpino, la cosa che preferisco in assoluto fare in Himalaya. Sarò con gli amici Alex Txicon, Adam Bielezki, Boris Dedeshko”.

Già iniziati gli allenamenti? A quanto pare no. Urubko ci tiene a farli in Italia, Paese al quale è molto affezionato. “Ora sono in Russia – ci racconta l’alpinista -. Qui non riesco ad allenarmi come vorrei, spero di tornare in Italia, ad Albino, nei mesi di gennaio febbraio e marzo per prepararmi a dovere. Lì potrò spaziare dalle salite alle arrampicate alla corsa in montagna. E’ un posto splendido”.
viewtopic.php?t=314&start=705

O stronie głównej forum:
Jędral pisze:Nie chciałem, pragnąłem byc delikatny, ale zostałem sprowokowany i to przez Admina - u mnie na kompie ten kolor wygląda jak rzygi nietoperza.
viewtopic.php?t=6651&start=810
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 30 grudnia 2013, 20:45

Ucz się Poruczniku ucz, może kiedyś będziesz rozumiał o czym piszę :twisted:
Jakby co, to mogę Ci coś wytłumaczyć na PW. :6:
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 30 grudnia 2013, 21:44

No nie umiem wkleić ;) czyje to : (ale i tak wiadomo) :twisted:

jeśli w danym temacie nie ma off-topów, tzn. że temat ten nie jest czytany.

Jak w życiu codziennym - rozmawiając na określone tematy i tak schodzi się na wątki poboczne. To takie naturalne i normalne jest.
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
Zły Porucznik

Post autor: Zły Porucznik » 31 grudnia 2013, 5:43

Jędral pisze:Ucz się Poruczniku ucz,
Jędral pisze:No nie umiem wkleić czyje to : (ale i tak wiadomo)
Ucz się Jędralu, ucz.
Zły Porucznik pisze:Ale, zapożyczając z klasyka - jeśli w danym temacie nie ma off-topów, tzn. że temat ten nie jest czytany.

Jak w życiu codziennym - rozmawiając na określone tematy i tak schodzi się na wątki poboczne. To takie naturalne i normalne jest.
viewtopic.php?t=6651&start=825
Jędral pisze:może kiedyś będziesz rozumiał o czym piszę
Jakby co, to mogę Ci coś wytłumaczyć na PW.
Zły Porucznik pisze:fajne off-topy,
viewtopic.php?t=8187&postdays=0&postorder=asc&start=210
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 31 grudnia 2013, 7:45

Zły Porucznik pisze:Ucz się Jędralu, ucz.
ja już sie komputra nie naucze :P
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
Zły Porucznik

Post autor: Zły Porucznik » 12 stycznia 2014, 20:53

Jędral pisze:A Wiesia ma czym oddychać
viewtopic.php?t=9705&start=15
tidżej pisze:klika prostych zasad
viewtopic.php?t=4135&start=5580
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 14 stycznia 2014, 17:48

mirek pisze:mój najwiekszy tatrzański wyczyn to zdobycie Gubałówki i dojście na Butorowy. :twisted:
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 14 stycznia 2014, 22:12

Kovik pisze:
mirek pisze:mój najwiekszy tatrzański wyczyn to zdobycie Gubałówki i dojście na Butorowy. :twisted:
O! To Gubałówka leży w Tatrach! :D
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Zły Porucznik

Post autor: Zły Porucznik » 15 stycznia 2014, 6:37

Panda pisze:zgłoś się z tym problemem do "speca" od pierdzenia w stołek:
http://gorybezgranic.pl/dobromil,u,23.htm
viewtopic.php?t=5949&start=300
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 17 stycznia 2014, 9:12

Mosorczyk pisze:To nie góry są niebezpieczne, ale głupota ludzka.
:spoko:
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Zły Porucznik

Post autor: Zły Porucznik » 20 stycznia 2014, 6:05

Mosorczyk pisze:To nie sądź, bo jakim sądem osądzasz, takim Cię osądzą. Ja nikogo nie osądzam, bo nie mam do tego żadnego prawa.
viewtopic.php?t=113&start=1470
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1689
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 20 stycznia 2014, 14:55

Zły Porucznik pisze:Zliczasz jakieś km, przewyższenia i takie tam ?
Głównie takie tam :lol: :lol: :lol:
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Zły Porucznik

Post autor: Zły Porucznik » 20 stycznia 2014, 16:48

Panda pisze:tak od razu z piętki w ryja.
viewtopic.php?t=8016&start=0
Panda pisze:każdy kto będzie srał na chodniku szlakowym w mojej obecności musi się liczyć z tym, że własne gówno wybije mu zęby na skutek kopniaka, który niechybnie będzie zdążał w kierunku jego odbytu w trakcie trwania powyższego procesu..
viewtopic.php?t=8016&postdays=0&postorder=asc&start=45
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 22 stycznia 2014, 14:11

Panda pisze:klip z Adamkiem (tym bokserem, nie tym bożyszczem pośród GS-owskich niewiast )
:spoko: :spoko: :spoko:
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Zły Porucznik

Post autor: Zły Porucznik » 22 stycznia 2014, 16:12

WIESIA pisze:Długo myslałem o co chodzi ale jak sobie przypomniałem, to spadłem z krzesła.
OOOOO jestem Wiesią - przepraszam.
ODPOWIEDZ