Bzdety - czyli tu można Ble-Blać :-)

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1688
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 31 stycznia 2015, 1:51

Dżola Ry pisze:Gwoli jasności - nie jestem w żadnym wypadku dobroduszna względem wiadomych dwóch nicków.
jesteś, jesteś... Jolu nad wyraz wyrozumiała.
Dżola Ry pisze:Nie uważam, że jestem tą dobrą wśród mode.
Wielokrotnie w wielu sprawach się sprzeciwiałam i wyrażałam swoje negatywne opinie, byłam za ostrymi posunięciami. Nie mam problemu z asertywnością.
Także publicznie na forum.

Zawsze jednak staram się być uczciwa, sprawiedliwa i konsekwentna w różnych poczynaniach, trzymać poziom i odnosić się do wszystkich z szacunkiem.

A to z tego rodzaju dobrocią, którą sugerujesz nie ma nic wspólnego.

A swoją drogą - ciekawe, czy wszyscy mnie postrzegają jako krainę łagodności?
(a to by mi się udało wszystkich zmylić!
zbyt wiele tu sprzeczności na obiektywną opinię.


Spec da radę. Zapytajcie Pawła jak skutecznie tłumić naloty niechcianych userów, albo po prostu go tam wpuśćmy i niech się pobawi, o ile znajdzie czas, bo nad motywacją możemy "popracować" .

Kto wie jak przekupić Pawła proszę o info na pw.
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 31 stycznia 2015, 3:00

Okazuje się, że emocje pozbawiły mnie dziś snu chyba :8p:
Panda pisze: Marek - heatcliff to fajny gość, a inputowanie mu czegoś podobnego to dno.
Ja również za Markiem przepadam i mam nadzieję, że mi wybaczy, iż znalazł się w tej skrytykowanej przeze mnie grupie.
Sorry Marek!... :kukacz:
Królik pisze:Nie, zdecydowanie NIE. Te "kurwy" nie były spersonalizowane.
Są pod Nic-Nie-Robienie.
Jeśli ktoś mówi o moim działaniu (czy też jego braku), to dla mnie są to słowa pod moim adresem.
A zdecydowanie nie nawykłam do takiego języka skierowanego w moją stronę.
Panda pisze:jesteś, jesteś... Jolu nad wyraz wyrozumiała.
Skoro to oznacza zbyt wyrozumiała, to tym lepiej, że ktoś inny zajmie moje miejsce :)
Grzegorz pisze:Kapitanie, maju - ponieważ Wasza działalność na naszym forum jest całkowicie niezgodna z jego duchem, wyrażonym w preambule do naszego regulaminu, a jedynym widocznym celem Waszych postów jest uprzykrzanie życia innym użytkownikom, moderatorom i administratorom dostajecie pierwsze upomnienie.

Jeśli ono nie wpłynie na zmianę charakteru Waszych wypowiedzi otrzymacie drugie upomnienie, a jeśli i to nie pomoże - Wasze konta zostaną trwale usunięte.
Tak samo postąpimy z następnymi kontami, które utworzycie
Przypominam, że niedawno "wszczęliśmy procedury" ;) I wszyscy byliśmy zdecydowanie za - ja także.
Za ostatnią (od 2 dni) ogromną aktywność i swoje wystąpienia dostałby drugie upomnienie.

A wkrótce (mieliśmy nadzieję) byłoby po wszystkich wcieleniach, bez tych wszystkich kurew.

Ale wrócę lepiej do łóżka, bo rano mogę żałować tego, co tu w sennym zamroczeniu nastukam ;)
Kapitan Bomba

Post autor: Kapitan Bomba » 31 stycznia 2015, 8:10

Panda pisze:a wpis 69 , który jest ewidentną "potwarzą" niech się tłumaczy u psychiatry.
Pytanie związane z relacją i dotyczyło nachylenia stoku. Jaka ,,potwarz" ?
To o warunki terenowe nie można już zapytać ?

O co chodzi ? :shock:
grisza pisze:to zależy możesz dostać bana za nic tak jak vatteri
Nie za nic, tylko za żywota Obywatelu grisza.

Dziękuje za opinie i komentarze, fajnie się czytało :spoko:
Dziękuje również za czytanie i odpowiadanie na moje posty, mimo, że nikogo do tego nie zmuszam :D

viewtopic.php?t=8187&postdays=0&postorder=asc&start=210
Trzy strony dyskusji, mój post dopiero dziś (wczorajszy z 17:39 ,,przeniesiony" z relacji).
Panda pisze:z bele gó...na zrobisz wagę sprawy państwowej, bele sie poklachać i narobić fermentu.
P.s. Panda,dziś przez kilka godzin będę przebywał w Zabrzu. Szykuj chleb i sól. Będą zdjęcia.
Tam stadion się ,,ślimaczy". Czemuż to ?
Jestem zaproszony na jego oficjalnie otwarcie ale budowy wciąż zakończyć nie mogą
:cry:
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2015, 9:48 przez Kapitan Bomba, łącznie zmieniany 1 raz.
Kapitan Bomba

Post autor: Kapitan Bomba » 31 stycznia 2015, 9:19

janek.n.p.m pisze:przez jedą osobę (kapitan,maja)
adamek pisze:W zasadach konkursów nie ma nic o przekazaniu zadania kolejnego pytania innej osobie.
viewtopic.php?t=5104&postdays=0&postord ... start=1065
PiotrekP pisze:I to będzie ostatnia zagadka zadana za kogoś czy odpowiedź w czyimś imieniu.
viewtopic.php?t=5104&postdays=0&postord ... start=1065

janku n.p.m - dlaczego wątpisz w prawdomówność adamka i PiotrkaP ?

P.s. Przypuszczam na podstawie postów, że nawet województwo inne.
Taki ,,lajf" :spoko:
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 31 stycznia 2015, 16:22

Kapitan Bomba pisze:Czy wartość średniego nachylenia na tej wycieczce to 69 ?
Kapitanie Bomba przegiąłeś. Tego typu insynuacja stanowczo jest nie na miejscu.

Kapitan Bomba pisze:Pytanie związane z relacją i dotyczyło nachylenia stoku. Jaka ,,potwarz" ?
To o warunki terenowe nie można już zapytać ?

O co chodzi ?
Skompromitowałeś się.

Dżola Ry pisze: Panda powiedział/-a:
Marek - heatcliff to fajny gość, a inputowanie mu czegoś podobnego to dno.
Ja również za Markiem przepadam i mam nadzieję, że mi wybaczy, iż znalazł się w tej skrytykowanej przeze mnie grupie.
Sorry Marek!...
Jolu dziękuję, że przeniosłaś posty nie na temat z mojej relacji i nie mam czego Ci wybaczać ;)

Myślę, że wszystko już zostało tu powiedziane.
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2015, 19:55 przez heathcliff, łącznie zmieniany 1 raz.
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
aguśka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 180
Rejestracja: 04 października 2009, 20:08

Post autor: aguśka » 31 stycznia 2015, 16:50

[quote="Dżola Ry"]

Nie mogę pojąć (cóż za mały rozumek mi bozia podarowała :(), dlaczego niektórzy nie mogą po prostu zamknąć gęby i przestać reagować na te dwa nicki???!!!


Jolu moja natura nie pozwala mi na niereagowanie na obraźliwe reakcje względem ludzi których szanuję i gęby nie zamknę za jasną cholerę :P i nie będę udawała że debil w kilku osobach jest nieobecny. Bomba-maju przyjeżdżaj na zjazd zrobimy Dżihad a co jak się bawić to się bawić zainteresowanie twoją osobą wtedy będzie bardzo duże :twisted:
...w zimie jest lato w nocy słońce...
Awatar użytkownika
aaig
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 529
Rejestracja: 08 lutego 2012, 13:19

Post autor: aaig » 31 stycznia 2015, 17:02

aguśka pisze:zrobimy Dżihad a co jak się bawić to się bawić
:spoko: :lol:

szszsz...żeteż musiałam się ze zjazdu wypisać, no... :kukacz:
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 31 stycznia 2015, 17:34

Używam niebieskiej czcionki, bo wypowiadam się tu jako moderator.

Od tego mamy Zjazdy, żeby - poza wspólnym chodzeniem po górach i biesiadowaniem - rozmawiać też w szerokim gronie użytkowników o sprawach istotnych dla Klubu i forum ( jeśli jest taka potrzeba ).
Na ostatnim Zjeździe poruszana była kwestia użytkownika maja. Konkluzją było: "nie banować; ignorować". Stąd ( między innymi ) taka powściągliwa ( "pobłażliwa" jak kto woli ) postawa adminów i modów wobec tego problemu.
Pewnie zauważyliście, że ja absolutnie ignoruję wszelkie ich zaczepki pod moim adresem, ale rozumiem, że inni nie mają tyle cierpliwości.

Mimo upomnień obydwaj użytkownicy ( Kapitan Bomba i maja ) uporczywie sabotują "ducha" naszego forum, który zawarty jest w preambule "Zasad....". Ich postępowanie nie rokuje nadziei na zmianę zachowania w przyszłości.

Za tydzień mamy kolejny Zjazd, więc będzie okazja by zjazdowicze wypowiedzieli się w kwestii zbanowania tych użytkowników. Napiszę o tym w stosownym temacie.
Ja wiem, że na forum są takie głosy - ale też jest sporo ludzi, którzy niewiele wypowiadają się na forum preferując spotkania "w realu" - a ich zdanie jest nie mniej ważne niż tych, co piszą na forum. Stąd potrzeba rozważenia tej kwestii "na żywo".
Jeśli ogół zjazdowiczów wypowie się, żeby "zbanować" - to tak będzie. Natomiast nie chcemy sytuacji, gdy po zbanowaniu ( przed Zjazdem ) nagle odezwie się Bóg wie ile milczących teraz forumowiczów z głosami oburzenia na "samowolę" adminów/modów ( a tak też tu bywało ).
P.S.
A Królik pewnie dostanie upomnienie za wulgaryzmy. Nie można uznawać zasady: "cel uświęca środki".
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 31 stycznia 2015, 17:42

PiotrekP pisze:Konta Wasze nie zostaną jeszcze usunięte. Jednakże każde Wasze posty nic nie wnoszące do tematów, a mające znamiona mieszania będą usuwane.
z całym szacunkiem ale już widzę strach w ich oczach wiedząc jak kara ich spotka za głupoty (patrz mieszanie)
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 31 stycznia 2015, 21:23

Grochu pisze:A Królik pewnie dostanie upomnienie za wulgaryzmy
:cry: :oki:
Kovik pisze:z całym szacunkiem ale już widzę strach w ich oczach
:twisted: Kovik  :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2015, 21:42

bardzo dziękuję, że poświęciliście mojej skromnej osobie Wasz cenny czas na Zjeździe

biorąc pod uwagę "głosy" za tydzień nastąpi MROK, być może to tylko złudzenie w oczach szlochających i płaczących nad klawiaturą
- tu proponuję "zbanować" wszystkich userów na literkę
"m" na wszelki wypadek i na "k" też ,
żeby "wcielenia" wykluczyć

'Duch forum ulatuje"- i please to, że ktoś nie zagląda - trzeba się udać uderzyć w pierś i zrobić "rachunek postów" - niestety nie moich,czy Kapitana Bomby

nikt Wam ( mode) rozrywek nie zabroni, ale czyńcie to z głową

Droga Jolu - jak już " sprzątasz" i przenosisz posty - nie zakładaj nowych tematów w moim imieniu, ani w imieniu kogoś innego

zresztą będąc moderatorem trzeba mieć trochę pojęcia - Ty nie masz,
sprzątałaś po sobie osobiście,czy ktoś Cię wyręczył ?


proszę nie rób z siebie"matki Polki" strażniczki, gąbki , bo do tego to Ci trochę brakuje wiedzy

nie jesteś "mesjaszem", jeśli "posty" przyprawiają Cię o zawroty głowy -
pracuj nad głową

i mniej rozczulania nad sobą - to świadczy tylko o problemach których korzeni nie znajdziesz w sieci, powodzenia

jeśli to faktycznie Ty występujesz z "misją" nie dopisuj nic w moich postach, bo to jest oszustwo

oszustwo internetowe, które być może dla Ciebie zbawienne - dla mnie śmieszne

pierwotne wersje posiadam, więc jak ktoś to ładnie napisał "cywilnie" -
ubogo

wracając do brzytwy - chodziło o małpę,ale wymagać kumatości nie będę od Ciebie, bo żabą nie jesteś

Twój show internetowy nie na wszystkich robi wrażenie , wybacz rezygnacja jak najbardziej na miejscu



Grochu – biorąc pod uwagę "real"- groźby forumowe będące nawiązaniem do wydarzeń w świecie ( realnym)- śmierdzą - może zajmij się tym zamiast zmieniać kolor czcionki na niebieski ?

piszesz o "zasadach"- sam ich nie znasz - klasyk


nazywanie "debilem" i "śmieciem"- wszystko zależy jak leży i komu
cywilnie

p.s.. Królikowi nie dajcie upomnienia, zaleje łzami klawiaturę


p.s. bardzo umiejętnie zostałam wyrzucona z wyprawy w Alpy - a urlop załatwiony

specjalistka od "klopsa" mam nadzieję zostanie powiadomiona na niebiesko o upomnieniu

wybaczam jej bełkot - być może została natchniona przez mentora od "tramwajów "

bo:

Grochu pisze: Nie można uznawać zasady: "cel uświęca środki".
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 31 stycznia 2015, 23:04

Wpadłem w piwnicy na takiego biedaka https://www.youtube.com/watch?v=zK9fG82E24o :olaboga:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1688
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 01 lutego 2015, 4:20

Grochu pisze:Natomiast nie chcemy sytuacji, gdy po zbanowaniu ( przed Zjazdem ) nagle odezwie się Bóg wie ile milczących teraz forumowiczów z głosami oburzenia na "samowolę" adminów/modów ( a tak też tu bywało ).
Ty wiesz, że Cie kochom i Ci zawżdy wszystko wybacza
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Mirek

Post autor: Mirek » 01 lutego 2015, 9:46

To dobrze,czekam z niecierpliwością. :zoboc: A tak od siebie dodam że posty Kapitana vel maji i reakcje na nie są czasem zabawne.A propo wulgaryzmów to nigdy ich nie wyeliminujemy ,są one częścią naszego zycia.Niech ten co nigdy nie zaklął podniesie rękę. :twisted:
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 01 lutego 2015, 10:15

Mirek pisze:A tak od siebie dodam że posty Kapitana vel maji i reakcje na nie są czasem zabawne.
Nie, nie są zabawne.
Mirek pisze:A propo wulgaryzmów to nigdy ich nie wyeliminujemy ,są one częścią naszego zycia.Niech ten co nigdy nie zaklął podniesie rękę. :twisted:
Mirku, tu nie chodzi o to, że ludzie mniej czy więcej używają przekleństw. Tu chodzi o to by na forum nie używać bo tak ustaliliśmy sami, by to co jest takie małostkowe, nie górowało na forum, by wchodząc tu, człowiek nie miał wrażenia, że jest na meczu lub w pijackiej knajpie.
Ps, umiem po góralsku ;) przeklinać, a jednak tego nie robię, chociaż nie jeden raz już bym to zrobiła, a wstrzymuje mnie po prostu osobista kultura i zasady współżycia forumowego. :>
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
ODPOWIEDZ