Bzdety - czyli tu można Ble-Blać :-)

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 21 lutego 2015, 0:19

Dżola Ry pisze:zawsze, bez wyjątku za siebie płaciłam.
Ja też, tylko po co się tym chwalić.
Dżola Ry pisze:mój ulubiony rozśmieszacz i rozbawiacz przepoczwarza na naszych oczach w trolla!
O! awans z "czarnej owcy" na trolla - dzięki Jolu :uscisk: - zmobilizowałaś mnie do zmiany avatara :D
(a rozśmieszać i rozbawiać skończyć nie zamierzam :kukacz: )
viking pisze:Marek, odpowiedzialem na twoje "A" , kolej na ciebie.
Janusz "B" nie będzie.
viking pisze:szczerość - czasami boli co ?
jako i Ciebie, Januszu, jako i Ciebie.

To wszystko w tym temacie.

adamek jak chcesz przenoś do Ble, Ble... jak chcesz kasuj lub wrzuć do schowka... cokolwiek z tym zrobisz będzie dobrze. :spoko:
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 21 lutego 2015, 11:03

Królik pisze:zmobilizowałaś mnie do zmiany avatara
słodziak :twisted:
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 21 lutego 2015, 11:06

Królik pisze:zmobilizowałaś mnie do zmiany avatara
Rewelacyjny troll Króliku. Chcę takiego w formie maskotki. Będę wnuki straszył ;) :twisted:
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 21 lutego 2015, 11:24

Jędral pisze:Rewelacyjny troll Króliku.
Dzięki Jędralu.
Jędral pisze:Chcę takiego w formie maskotki. Będę wnuki straszył
Nie wiem czy jako maskotka trochę nie za duży, bo był wzrostu nastolatka, a poza tym nie wiem czy do kupienia w Polsce. W Norwegii na pewno :)
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 21 lutego 2015, 13:48

viking pisze:Odwróćmy pytaniem, pojechałbyś kiedykolwiek w czasie swojego letniego urlopu z ekipą GS w alpejski teren górski (na którym juz byłes kilka razy?). Odpowiedz jest tylko jedna ......zgadza się.

Brać; to popularna forma egzystencji, może czasami warto cos dać coś siebie. Zawsze gdy byłes (współ) organizatorem Zjazdu, płaciłes za swój nocleg (i) ? .......szczerze ?
:oczynoela: ....ostatnio cały czas nas chwaliłeś vikingu. Jaką więc miarą mierzyłeś zadając te pytania Królikowi   :zly:
...ot cała retoryka
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1689
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 21 lutego 2015, 23:41

Nie dam rady...

Gówno dalej leje się za kołnierz.

Panowie... to co łączy nie może dzielić.

Nie śmiem "inputować" żadnemu z Was złych rzeczy, bo choć nie wszystko jest idealne, to robicie dobre i fajne rzeczy dla innych ( viking + królik).

Szczerze?

Sie kurva szacunku do siebie nauczcie ludzie, bo kilka kilogramów soli zjedliście razem.

Jedni od podstaw drudzy na zapas, co by Wam nigdy nie brakło. I nie wtrącajcie jałowej dyskusji w elementarne zachowania.

Niekoniecznie "twarde" słowo obraża. Podejrzliwość i insynuacja są wyjątkowo ohydne i do Was niepodobne.

Nie szanujesz - nie będziesz szanowany.

Pewnien idiota wspominał tu kiedyś o "tolerancji dla niejednoznaczności".
Co on wiedział o niejednoznaczności jeśli każdy człowiek, którego poznałem, był orginalny, jednoznaczny i niepodrabialny - wyjątkowy.

To jest wycena na miarę szacunku dla każdego z Was.

Nie psujcie tak dobrze skonstruowanego "małego świata".
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Mirek

Post autor: Mirek » 22 lutego 2015, 11:07

Panda :7: :7: :7: :7: :7:
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 22 lutego 2015, 13:13

Panda pisze:Nie szanujesz - nie będziesz szanowany.
Panda pisze:Pewnien idiota wspominał tu kiedyś
sam szacunek przemawia przez Ciebie :roll: :8)
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 22 lutego 2015, 13:32

Z tego co wyczytałem to viking jakies" biuro podróży" otworzył ;) a podobno te forum ma być wolne od komercji, reklam itd ? :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lutego 2015, 19:10

janek.n.p.m pisze:Z tego co wyczytałem to viking jakies" biuro podróży" otworzył
Biuro celujące w osoby marzące o tym aby Januszowi postawić wyjazd w góry. Biuro spełnia też marzenia poborców, którzy z radością na sercu przytulą lwią część przychodów. Każdy orze, jak może. Podobną historię opisał już Stephan King. Zabawne natomiast jest wytykanie wpisywanych losowych wartości okrążeń Słońca, gdy Janusz kiedyś również miał wpisany wiek ponad 80 lat.
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 22 lutego 2015, 20:03

janek.n.p.m pisze: viking jakies" biuro podróży" otworzył
No i mleko się rozlało.
Ja tam go troszkę bronię, bo są ludzie co z jego pomocą pojadą tam gdzie nigdy by sami nie pojechali. A rejestrowane biura są i drogie i niestety trzeba się zbytnio podporządkować - brak miejsca na improwizację, którą tak uwielbiają GS-y. Nie ma co roztrząsać. Bo jeszcze US przeczyta :twisted:
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 22 lutego 2015, 20:46

Jędral pisze:Ja tam go troszkę bronię, bo są ludzie co z jego pomocą pojadą tam gdzie nigdy by sami nie pojechali.
Tylko że to jest forum - klub ludzi którzy nie chcą korzystać z biur, a koszty dzielić między sobą równo np dojazd. Dziwi mnie to że viking który zna sporo ludzi z tego forum, na nie jednym zlocie był, nie jedną wódkę wypił z nimi;) może wycągać rękę o zwrot kosztów. :)

W dziale zaproszeń trzeba będzie zamieścić informacja czy organizator wycieczki pobiera za nią opłatę tzn swoje koszty :twisted: czy nie :lol:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
gobo
Turysta
Turysta
Posty: 201
Rejestracja: 08 marca 2014, 17:37

Post autor: gobo » 22 lutego 2015, 20:47

W czasach, gdy jeszcze żeglowałem załoga opłacała czarter jachtu również kapitanowi. Taka była zasada i nikt nie polemizował. Viking oferuje jakieś usługi i skoro znajduje się ktoś, kto znając warunki zechce z nich skorzystać, to chyba nic nikomu do tego. Nie bronię takiego postępowania. Ba, budzi ono we mnie sprzeciw, bo sam organizuję wyjazdy na zasadach partnerskich i partycypuję we wszystkich kosztach. Ale skoro jest usługa i zapotrzebowanie na nią, to nie moja sprawa.
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 22 lutego 2015, 20:54

gobo pisze: Ale skoro jest usługa i zapotrzebowanie na nią, to nie moja sprawa.
Jeżeli to byłoby poza forum, to też nie moja sprawa, ale idea forum jest inna, no chyba że coś się zmieniło.
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 22 lutego 2015, 20:58

janek.n.p.m pisze:
gobo pisze: Ale skoro jest usługa i zapotrzebowanie na nią, to nie moja sprawa.
Jeżeli to byłoby poza forum, to też nie moja sprawa, ale idea forum jest inna, no chyba że coś się zmieniło.
Gdyby Królik tego nie wyciągnął, nadal nie byłaby to sprawa forum. Viking nigdy oficjalnie o tym nie napisał, bo dogadywał się ludźmi przez PW.
W sumie nie wiem w czym problem? Ktoś chce płacić - płaci, i nic nam do tego. Kto nie chce - nie płaci, i szuka sobie innej alternatywy. O co tu robić dramę?
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2015, 21:34 przez Zrzęda, łącznie zmieniany 3 razy.
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
ODPOWIEDZ