Bzdety - czyli tu można Ble-Blać :-)

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 07 czerwca 2015, 8:24

Panda! Stanęło mi na "biurze przepustek" :zly:
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
Mirek

Post autor: Mirek » 07 czerwca 2015, 8:32

Jędral pisze:Panda! Stanęło mi na "biurze przepustek" :zly:
To do tego potrzebujesz biura przepustek? :twisted:
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 07 czerwca 2015, 18:04

Kupiłem głośniki do kompa - microlab FC330

REWELKA :jupi: :spoko: :8)
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 07 czerwca 2015, 21:55

MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ!!!
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Mirek

Post autor: Mirek » 08 czerwca 2015, 9:41

Kovik pisze:MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ!!!
No i co z tego. :zoboc:
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 08 czerwca 2015, 10:15

to że się raduje z tego powodu ot to z tego
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Mirek

Post autor: Mirek » 08 czerwca 2015, 10:24

Kovik pisze:to że się raduje z tego powodu ot to z tego
acha. :zoboc:
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1691
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 08 czerwca 2015, 12:39

Jędral pisze:Panda! Stanęło mi na "biurze przepustek"
w takim razie masz szansę na to, że pozostaniesz normalnym człowiekiem - nie idź tą drogą dalej Jędralu
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Mirek

Post autor: Mirek » 08 czerwca 2015, 16:46

Kovik pisze:to że się raduje z tego powodu ot to z tego
ale kibiców miszcz ligi ma odpowiednich. :twisted:
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 08 czerwca 2015, 17:27

Mirek pisze:ale kibiców miszcz ligi ma odpowiednich.
nie ma co wszystkich wkładać do jednego worka. To, że się znajdzie w tak licznej grupie kilkunastu debili to nie ma przekreślać wszystkich. Media jakoś nie piszą/mówią o tych rzeczach, które są dobre bo po prostu nie jest to sensacja. Należy się zainteresować innymi sprawami dotyczące kibiców i wtedy można śmiało oceniać. Nie mówię tylko o kibicach Lecha ale wszystkich klubów począwszy od Legii na Odrze Wodzisław kończąc. Co do Legii to mogę Cię zapewnić, że tez potrafią się zachować odpowiednio(mówię to ja kibić LECHA).
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Mirek

Post autor: Mirek » 08 czerwca 2015, 17:44

O Odrze Wodzisław mozna skończyć,nie zagra w tym sezonie,nie z winy piłkarzy czy kibiców. :zoboc:
Tauzen
Turysta
Turysta
Posty: 636
Rejestracja: 23 lutego 2010, 15:30

Post autor: Tauzen » 08 czerwca 2015, 22:29

Jak na 30 tys w większości prawdopodobnie nawalonych kibiców, zatrzymano 60 sztuk, to chyba lepiej powiedzieć że większość bawiła się świetnie. Tylko że u nas tak nie można. A to że w burdach brało udział może ze trzystu ludzi, to można sobie przeliczyć jaki to jest procent/promil.
Mirek

Post autor: Mirek » 09 czerwca 2015, 9:06

Niestety media lubią rozdmuchiwać wszelkiego rodzaju takie sprawy,i tak jest opinia w kraju że to kibice Lecha Poznań (czyli wrzucono ich wszystkich do jednego wora) a nie kibol Kowalski (wszystkich Kowalskich od razu przepraszam) zrobił wraz z innymi kibolami rozróbę.A prywatnie dodam że osobiście słyszałem negatywne opinie o kibicach Lecha po tym meczu.I w ten sposób niewielka grupa chuliganów potrafi zepsuć opinię innym.Kovik nie ja ich wrzuciłem do jednego wora,nie ja.Byłem wiernym kibicem Górnika Wałbrzych ,kibicowałem im gdy pałętali się w ogonie tabeli II ligi (w latach 80-tych nie było exstra klasy tylko I liga,II liga itd,)i wtedy gdy po awansie zdobyli tytuł mistrza jesieni w sezonie 1983/84 co skomentował wtedy Ciszewski że to w powojennej historii piłki nożnej pierwszy taki przypadek,i wtedy gdy spadali do niższej ligi.Kibicowałem tu gdzie się przeprowadziłem tj, Odrze Wodzisław do pewnego momentu,do momentu gdy stwierdziłem że częściej wynik meczu jest sprawą działaczy ,układów i kasy.
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 09 czerwca 2015, 10:17

Tauzen pisze:Jak na 30 tys w większości prawdopodobnie nawalonych kibiców, zatrzymano 60 sztuk, to chyba lepiej powiedzieć że większość bawiła się świetnie. Tylko że u nas tak nie można. A to że w burdach brało udział może ze trzystu ludzi, to można sobie przeliczyć jaki to jest procent/promil.
Nie zmienisz faktów usprawiedliwieniem normalnego chuligaństwa odsetkiem procentów.
Ci co siedzieli na latarniach i łazili zamaskowani po dachach nie tylko samochodów to kibice klubowi za których klub powinien ponieść konsekwencje, np. wykluczeniem z udziału z rozgrywania meczów w międzynarodowych rozgrywkach.
Przydziali do przestępstwa przecież barwy nie kogo innego jak klubu Lech.
Wstyd, że talie bydło będzie nas Polaków reprezentowało na stadionach Europy.
Tauzen
Turysta
Turysta
Posty: 636
Rejestracja: 23 lutego 2010, 15:30

Post autor: Tauzen » 09 czerwca 2015, 11:05

Widzisz, nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Chodzi mi o to że u nas nie można napisać że na fecie świetnie bawiło się 29.500 ludzi.
Idąc Twoim tokiem rozumowania to nie obraziłbyś się gdyby za granicą wyzwali Cię od zlodziei. A dla mieszkańców wielkopolski, zachodniopomorskiego i lubuskiego województwa powinni zamknąć granicę bo przecież co chwilę się słyszy że Polacy obrabiaja ogródki i kradną samochody Niemcom.
Nie można wszystkich wrzucać do jednego wora.
ODPOWIEDZ