Humor

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu

Re: Humor

Post autor: gaza » 11 czerwca 2019, 20:40

Panda pisze:
11 czerwca 2019, 19:16
Chciałem w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom gry w "głuchy telefon".
dobra ta zabawa była :D
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu

Post autor: Panda » 27 lipca 2019, 6:36

“A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś ściskając Misiowi łapkę - Co wtedy?
-Nic wielkiego - zapewnił go Puchatek - posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten ktoś nigdy nie znika tylko siedzi gdzieś i czeka na Ciebie. ” — Kubuś Puchatek
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu

Post autor: Panda » 27 lipca 2019, 20:25

“A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś ściskając Misiowi łapkę - Co wtedy?
-Nic wielkiego - zapewnił go Puchatek - posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten ktoś nigdy nie znika tylko siedzi gdzieś i czeka na Ciebie. ” — Kubuś Puchatek
Awatar użytkownika
Tidżej
Administrator
Administrator

Post autor: Tidżej » 09 sierpnia 2019, 22:40

Żona zrozumie :)
Załączniki
FB_IMG_1565383044285.jpg
FB_IMG_1565383044285.jpg (28.17 KiB) Przejrzano 1617 razy
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Kontakt:

Post autor: Królik » 10 sierpnia 2019, 11:46

:lol: :lol: :lol: :spoko: :brawo:
This is The End, beautiful friend
This is The End, my only friend, The End

The Doors

KRÓLICZA GALERIA ZDJĘĆ
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta

Post autor: Mirek » 10 sierpnia 2019, 14:26

A ja myslę że to głupie pytanie żony,powinna kupić i wódkę i piwo.Wódka dziś piwo na jutro. :twisted: :winko:
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu

Post autor: mariuszg » 11 sierpnia 2019, 0:08

A ja myślę Mirku , że bez względu na to co myśli w danej chwili twoja żona ( czy tam jakaś tam połowica) powinieneś wreszcze pojawić się na jakimś zgrupowaniu GS ( tyle lat minęło ... )
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta

Post autor: Mirek » 11 sierpnia 2019, 6:11

mariuszg pisze:
11 sierpnia 2019, 0:08
A ja myślę Mirku , że bez względu na to co myśli w danej chwili twoja żona ( czy tam jakaś tam połowica) powinieneś wreszcze pojawić się na jakimś zgrupowaniu GS ( tyle lat minęło ... )
A ja mam ważniejsze sprawy na głowie niż jakieś zgrupowania,może kiedyś jak zdrowie moje i mojej żony pozwoli to czemu nie. :hej:
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta

Post autor: Mirek » 27 sierpnia 2019, 6:30

akcent pisze:
26 sierpnia 2019, 15:38
ale tam od razu nie dyskryminuj tych zgrupowań nazywając je "jakimiś" obraza dla organizatorów.
To idąc tym tokiem myślenia sam się obrażam bo kiedyś byłem organizatorem zjazdu klubowego,tylko zastanawiam się czy siebie samego można obrazić? :twisted:
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu

Post autor: Panda » 20 października 2019, 20:51

Rąbek historii inaczej eksponowany. Na dziś Józef Unrug.

Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu

Post autor: Darek » 20 października 2019, 22:18

Zakończenie powinno byc właściwie takie:

W dniach 1–2 października 2018 roku w Gdyni Oksywiu odbyły się uroczystości pogrzebowe Józefa i Zofii Unrugów po sprowadzeniu ich trumien do Polski. Po czuwaniu przy trumnach w kościele garnizonowym Marynarki Wojennej pw. NMP Częstochowskiej, odprawiona została Msza św., a następnie spod kościoła wyruszył kondukt na Cmentarz Marynarki Wojennej w Gdyni[11]. W czasie ceremonii Prezydent wręczył akt mianowania wnukowi Admirała, Christophe Unrug, obecnemu burmistrzowi miasteczka Montrésor.

(Za Wikipedią)
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu

Post autor: Panda » 09 grudnia 2019, 14:28

Każda sprawa jest do negocjacji:

Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu

Post autor: Panda » 27 stycznia 2020, 12:53

byłem... nie stwierdziłem:

http://24tp.pl/n/64930
Awatar użytkownika
Iwon
Członek Klubu
Członek Klubu

Post autor: Iwon » 27 stycznia 2020, 13:10

byłem...

http://24tp.pl/n/64930
Wstydż się Mariusz, zamiast wpaść z wizytą, to rozrabiałeś na Krupówkach , ech ;)
"Skądkolwiek wieje wiatr,
zawsze ma zapach TATR"
Jan Sztaudynger
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu

Post autor: Panda » 29 stycznia 2020, 14:09

za dużo ludzi i zwierząt miałem na pokładzie... ale myślami byłem z Tobą. :roza: :roza: :roza:

http://24tp.pl/n/64991?fbclid=IwAR1H5Kh ... H2AUH2jbog
ODPOWIEDZ