Piwo

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 15 października 2008, 13:12

to i ja sobie pozwolę przedstawić swój zestaw surówek do piwa :D Pozdrawiam
Mirek

Post autor: Mirek » 16 października 2008, 0:49

Surówek? no Żałuję że nie spotkaliśmy się. :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 października 2008, 7:40

pw181 Paweł No niezłe cacko :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 października 2008, 16:49

Łał niezła altyleria :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 października 2008, 17:35

Królik pisze:A dziś na pocieszenie "pęknęła" 5-cio litrowa beczułka niemieckiego piwa...
Wiesz Królik w końcu jest tam inne powietrze no piwa trza więcej lać w siebie ;) a ponadto tęsknota za krajem też robi swoje ;) Pamiętaj jesteśmy z Tobą :D
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 16 października 2008, 18:07

igi pisze:pw181 Paweł No niezłe cacko :)
Igi i Dytwa jak jak kiedyś wasze drogi pozwolą spotkać sie nam gdzieś w Sudetach to postrzelamy z tej altylerii :-)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 października 2008, 19:43

Igi i Dytwa jak jak kiedyś wasze drogi pozwolą spotkać sie nam gdzieś w Sudetach to postrzelamy z tej altylerii :-)
Trzymam Cię za słowo, ale jeszcze jedeną śklaneczkę zarezerwuj dla Mooliczka, która jeszcze nie była, a tak strasznie tęskni za Sudetami. A jak myślę Sudety, to od od razu widzę Janka n.p.m., więc i jeszcze jeden kufelek by się zdał, bez imprezy jak widzisz ani rusz ;) Całe szczęście, że artylerię masz pokaźną, więc ino o wypełniacz będziemy musieli się zatroszczyć :D
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 16 października 2008, 19:50

Igi z wypełniaczem nie ma problemu nasi sąsiedzi Czesi nam pomogą , na Ostasiu jest taka mała knajpka z nie j fajny widok na oba Szczelińce gospodarz Petr juz mnie zna na tyle że wie ze zawsze kogos ze sobą przyciągam , damy rade na pewno Pozdrawiam
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 16 października 2008, 20:12

McGregor pisze:Wiesz Królik w końcu jest tam inne powietrze no piwa trza więcej lać w siebie a ponadto tęsknota za krajem też robi swoje Pamiętaj jesteśmy z Tobą
McGregor a Ty dalej nie czytasz uważnie postów :no:
Toż to ja już od zeszłego w piątku w kraju na urlopie i beczka pękła TU w Bielsku :lol: :lol: :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 października 2008, 21:39

igi pisze:jeszcze jedeną śklaneczkę zarezerwuj dla Mooliczka
Koniecznie :) i dla Janka też obowiązkowo. Dziękuję :D
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 17 października 2008, 4:53

Mooliczek pisze:
igi pisze:jeszcze jedeną śklaneczkę zarezerwuj dla Mooliczka
Koniecznie :) i dla Janka też obowiązkowo. Dziękuję :D
Starczy dla Wszystkich strudzonych wędrowców mam na dzieje że szybko się spełni to nasze spotkanie gdzieś na szlakach sudeckich , no i się napełni szklanice :D
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 17 października 2008, 10:39

igi pisze:Trzymam Cię za słowo, ale jeszcze jedeną śklaneczkę zarezerwuj dla Mooliczka, która jeszcze nie była, a tak strasznie tęskni za Sudetami. A jak myślę Sudety, to od od razu widzę Janka n.p.m., więc i jeszcze jeden kufelek by się zdał, bez imprezy jak widzisz ani rusz
w sezonie zimowym powinniście zawitać u nas, jakieś kotły by się zrobiło a że zimno to i piersióweczką byśmy się rozgrzali, a resztę płynów uzupełnilibyśmy browarkami :D
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2008, 12:39

Przekonałeś mnie!
:D
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 17 października 2008, 13:00

to tylko czekać aż spadnie śnieg :hura:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2008, 13:11

To już niedługo :) Do Mulika trzeba napisać, żeby się szykowała :D
ODPOWIEDZ