Piwo

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Mirek

piwo

Post autor: Mirek » 12 września 2008, 11:12

igi pisze:
mirek pisze:igi i jaki wynik testów? :zoboc:
Nie pamiętam :kukacz:
Szkoda
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 września 2008, 16:05

A Ja zapraszam do Wrocławskiego SPIŻA(to mini browar) na rynku na ich piwko
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 12 września 2008, 16:51

piwo byda pił jutro na Gibasach
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 września 2008, 16:55

A Ja zapraszam do Wrocławskiego SPIŻA(to mini browar) na rynku na ich piwko
byłam we wrocku w połowie lipca i Nas tam znajomi właśnie zaprowadzili. Dziwne to piwo, ja pszenne piłam :) (bo to chyba to miejsce, co? byłam we wrocku pierwszy raz i tylko na niecałe 4 dni, więc może mi sie mylić)
Mirek

piwo

Post autor: Mirek » 12 września 2008, 17:02

ZJAWA pisze:piwo byda pił jutro na Gibasach
Smacznego :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 września 2008, 17:48

A Ja zapraszam do Wrocławskiego SPIŻA(to mini browar) na rynku na ich piwko
Zawsze mi po nim pęka głowa :(
mirek pisze:Szkoda
Ale o to chodziło :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 września 2008, 17:41

Martys pisze:byłam we wrocku w połowie lipca i Nas tam znajomi właśnie zaprowadzili. Dziwne to piwo, ja pszenne piłam

sa tam rozne rodzaje ja np.lubie zwyklego jasnego lagera...robione tam piwo po prostu trzeba lubic...ja uwielbiam :hura: ...a na koniec miesiaca sie wyprowadzam do Wrocka wiec mam nadzieje ze bede tam czestszym bywalcem :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 września 2008, 22:20

właśnie popijam Staropramen Grant - a w tle RMF Clasic i noc poetów piosenki - gość Jarek Novahica - cesky vecer - to je urasne (sorry za brak czeskich znaków):8)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 września 2008, 18:35

A ja przygotowuję się do "Octoberfest" popijając...


Obrazek
Alf

Post autor: Alf » 20 września 2008, 20:15

A ja sobie siędzę słuchając Lao Che w Trójce i dokonuje degustacji.
I wymyśliłem sobie że będę robił fotki piw , których spróbuje, powinna powstać ładna kolekcja :)

Obrazek

Obrazek
Mirek

piwo

Post autor: Mirek » 20 września 2008, 20:38

Alf pisze:A ja sobie siędzę słuchając Lao Che w Trójce i dokonuje degustacji.
I wymyśliłem sobie że będę robił fotki piw , których spróbuje, powinna powstać ładna kolekcja :)
Gdzieś ty dostał Ginesa?
Alf

Post autor: Alf » 20 września 2008, 20:58

W Tessco
Mirek

piwo

Post autor: Mirek » 20 września 2008, 21:15

Alf pisze:W Tessco
W moim nie ma :( :( :zly: :cry: :cry:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 września 2008, 22:51

Mirek u Was coś z tymi piwami cieniutko... :twisted: Kiedyś w żywieckiej Savii Guinnessy można było dostać, teraz jest tylko Tesco.
U nas z piwem nie jest źle, ale gorzej z winami, przykładowo żeby dostać mój ulubiony trunek Commandarię muszę jechać albo do Pragi (wartość 140 złotych za 0,4L), albo do Londynu (wartość ok. 200 zł za 0,4L) lub do Ojczyzny tegoż wspaniałego trunku - Cypru (wartość 30-40 zł za fabryczne 0,4L lub 50-60 zł za oryginalne z winiarni 0,5L).

Tak dla niezorientowanych w temacie. Commandaria jest to prawdopodobnie najstarsze znane wino na świecie. Jest ona słodkim winem o bursztynowym kolorze i 15% zawartości alkoholu. Pije się ją zazwyczaj po posiłku, do deseru, koniecznie schłodzoną do temperatury 9-10oC zagryzając suszonymi owocami jak figi, rodzynki, migdały..
(zaczerpnięte ze strony Ambasady Cypru)
Mirek

piwo

Post autor: Mirek » 21 września 2008, 8:51

Zaraz idę do Tesco, przeszukam wszystkie półki i Ginesa muuuuuszę znaleść :hura: :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ