Pogoda - wyniki obserwacji. Lata 2000 - 2009

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2009, 21:42

Tylko tyle :shock:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2009, 21:44

Wielki podziw dla Ciebie za to wszystko.
Jestem ciekawy, w jaki sposób zarządzasz taką ilością danych, tzn. liczbami z postów: drugiego i trzeciego? Baza danych czy zwykły arkusz kalkulacyjny wystarcza?
Awatar użytkownika
Norbert124
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 21:58

Post autor: Norbert124 » 23 marca 2009, 23:02

Jesteś niesamowity :shock:
PZD
Norbert124

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Prawa Murphy`ego
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2009, 23:17

Ja pier.... Mosor szacun. Jestem geografem i klimatologiem ale takiej analizy to dawno nie widziałem. Poprostu pasja i tyle. Jak byś chciał to może wydać w jakimś zbiorze to służę pomocą na priva. :shock: :shock: :shock: :shock:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2009, 8:20

Michał, naprawdę kawał solidnej analizy wykonałeś :)
Mam pytanie..
Jak wysoka według Ciebie moze być sprawdzalność Twoich przewidywań biorąc pod uwagę,że pomiarów dokonywałeś na określonym obszarze ( Ruda Ślaską, prawda?? ).
Czy Twoje przewidywania pogodowe mają przełożenie na prognozę dla całej Polski czy np. tylko Śląska ?!

Powodzenia w dalszych badaniach!
Ostatnio zmieniony 24 marca 2009, 11:55 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 24 marca 2009, 9:01

normalnie szok Graty ,ale czasami wyłącz kompa i wyskocz na Podryw :D
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Awatar użytkownika
Bodzio
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 561
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 11:58

Post autor: Bodzio » 24 marca 2009, 10:21

ZJAWA pisze:normalnie szok Graty ,ale czasami wyłącz kompa i wyskocz na Podryw :D
Zjawa po takiej prezentacji, to laski chyba same piskaja z zachwytu przed oknami Michała. :)
Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 13 kwietnia 2009, 18:33

Rano o 9 było bardzo pochmurno i gdyby mi ktoś rano powiedział że po południu będzie bez jednej chmurki (18:30) to bym mu powiedział żeby już dzisiaj więcej nie pił :)
Teraz najbardziej interesuje mnie jaki będzie poranek 1 maja w Szklarskiej Porębie, planujemy zobaczyć wschód słońca z Wielkiego Szyszaka :)
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 kwietnia 2009, 18:42

no ja mam nadzieje na piękny weekend majowy:] oby prognozy sie sprawdziły
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 kwietnia 2009, 21:41

No ja chcę na Jurę na rower jechać :] od tygodnia szlifuję kondycję, mam nadzieję że się uda :)
ODPOWIEDZ