Dziękuję Wam

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Dziękuję Wam

Post autor: Dżola Ry » 25 maja 2022, 21:00

Nie wiedziałam, gdzie to umieścić i w końcu założyłam nowy temat.
Adm lub mode proszę o połączenie z czymś właściwszym, jeśli uznacie to za lepsze.

Otóż kilka miesięcy temu zostałam poproszona o napisanie jakiegoś motywującego artykułu na jedną ze stron dla młodzieży starszej.
Chciałam Wam go pokazać, ponieważ jest tam ważna część dotycząca Was, GSów.
Być może nie jesteście świadomi, jak ważną rolę odegraliście w moim życiu, w jego trudnym momencie. Bardzo mi pomogliście. :serce: :serce: :przytul:
Dziękuję Wam za to raz jeszcze i zawsze będę Wam za to wdzięczna! Tam o tym piszę.
Nie jest tam co prawda zawarta nazwa naszego forum, ale jest link do niego w dwóch miejscach.

https://silvermodels.pl/2022/03/15/jola ... a-sposobu/
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Dziękuję Wam

Post autor: PiotrekP » 27 maja 2022, 8:38

Jolu dziękuję, że wspomniałaś o naszym forum w swoim artykule. Moim skromnym zdaniem to my wszyscy napędzamy się pozytywnie poprzez te nasze spotkania, wspólne wycieczki. To jest taki pozytywny przepływ energii. Czytając Twoją wypowiedź, naszły mnie wspomnienia ze spotkania z Piotrem. Ja mam takie wrażenie, że wielokrotnie nasza mała społeczność jest często taktowana jak powiększenie rodziny. W trakcie tych kilkunastu lat wspólnych wędrówek ludzie się poznawali, a nawet zakochali i owoce ich miłości już biegają. Mam wszystkie spotkania w górach dają bardzo dużo energii do dalszej pracy, a szczególnie jak widzę te roześmiane twarze, które mimo zmęczenia długotrwałą wycieczką są chętne do dalszej zabawy. Dlatego też razem z Dorotką staramy się dalej organizować spotkania z ludźmi, których góry są ważną częścią życia. Jolu my Ciebie podziwiamy za wspaniałe podróże jakie ostatnio odbyłaś, za odwagę, po prostu jesteś wielka i fajnie, że jesteś wśród nas. Pozdrawiamy serdecznie.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Re: Dziękuję Wam

Post autor: Dżola Ry » 07 czerwca 2022, 20:57

Dzięki @Piotrek za miłe słowa :) Wszyscy się tu wzajemnie napędzamy, a na pewno napędzaliśmy! Pozdrowienia dla Was 😘 😘
ODPOWIEDZ