Pomnik

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 610
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Pomnik

Post autor: Mirek » 01 września 2016, 21:44

Zaitrygowało mnie i przypomniała mi się dawna wyprawa gdzie sfociłem pewien obiekt ze szlaku z )( Przegibek na Magurę Wilkowicką tam gdzie zielony szlak na Magurkę drogę stoi sobie takie coś,ponoć tam kiedyś było sanatorium.Pytanie to padło na innym forum,autorka pytania i ja bylibyśmy wdzieczni za pomoc.
Załączniki
IMG_0005.JPG
(79.99 KiB) Pobrany 809 razy
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 610
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 02 września 2016, 17:50

Znalazła się odpowiedź,temat można skasować. :zoboc:
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1470
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 02 września 2016, 21:06

Uchyl Mirku rąbka tajemnicy, bo też mnie to miejsce intryguje :) .
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 610
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 03 września 2016, 8:28

Cytaty z innego forum,
Kolega z Górskiego Świata Pablo admin czy też mode wygrzebał info która potwierdza wersję Andrzej16,cytuję;

Uwaga uwaga - mam przewodnik (od Pabla - jak widać się przydaje ) i coś tam o tym CZYMŚ chyba piszą

Zwraca uwagę pozostałość oryginalnego wodopoju - w kamiennej konstrukcji przypominającej fontannę funkcjonowała kiedyś pompka, dzięki której można było napić się górskiej wody.
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1470
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 03 września 2016, 21:49

Mirek pisze:Zwraca uwagę pozostałość oryginalnego wodopoju - w kamiennej konstrukcji przypominającej fontannę funkcjonowała kiedyś pompka, dzięki której można było napić się górskiej wody.
Zawsze coś ;) , dzięki.
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 610
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 03 września 2016, 23:37

A proszę bardzo,
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
ODPOWIEDZ