"Dzień dobry" na szlaku

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 kwietnia 2008, 1:34

Mnie nie wkurza a wkur...... i to bardzo jak ide przed kolesiem na szlaku,a ten jara szluga i mi dymi nad nosem.Wiele takich przypadków spotkałem i dziwie sie tym ludzią jak oni daja rade .................

W sumie nie daja,bo po chwili już trace ich z oczu :)
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 26 kwietnia 2008, 8:09

Dytwa pisze:Mnie nie wkurza a wkur...... i to bardzo jak ide przed kolesiem na szlaku,a ten jara szluga i mi dymi nad nosem.Wiele takich przypadków spotkałem i dziwie sie tym ludzią jak oni daja rade .................

W sumie nie daja,bo po chwili już trace ich z oczu :)
To rzeczywiście jest bardzo wku....
A na szczycie odpala browca w puszce i beka Ci nad uchem ...
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 kwietnia 2008, 9:35

wysokie ceny, śmieci na szlakach, resztki żywności wyrzucane przez turystów, turyści chodzący poza wyznaczonymi ścieżkami, no i najbardziej mnie boli że mieszkam tak dalego od gór :(
BESKIDY FOREVER

Post autor: BESKIDY FOREVER » 03 maja 2008, 16:24

WITAM WSZYSTKICH WEDRUJACYCH :) z przykroscia to pisze ale coraz gorzej wgorach nie mowiac o schroniskach :( Przyklad??leskowiec...koszmar!!!!!!!!!! :zly: :zly: :zly:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 maja 2008, 19:47

Waldek pisze:Jakie inne czynniki negatywne można spotkać (oprócz "wysokich" cen)?
Absolutny brak kultury ze strony właścicieli, quady przy schronisku, itp.
BESKIDY FOREVER

Post autor: BESKIDY FOREVER » 03 maja 2008, 20:58

:) jest jeszcze na szczescie paru gospodarzy z sercem do gor i ludzi :) a co omijac z daleka to kwestia doswiadczonka :) tych zlych mam nadzieje dluga przyszlosc w gorach nie czeka :twisted: :)
Mirek

co Was wkurza w górach

Post autor: Mirek » 04 maja 2008, 8:52

Wkurza mnie to ,że niestety macie rację. :zly: W czeskich beskidach sytuacja jest diametralnie lepsza.Wiem bo dużo ostatnio wędruję po Beskidzie Śląsko-morawskim.Tam w większości schroniska są w prywatnych rękach.Właściciele schronisk dbają o turystę, chodż jak to mówią ;każda reguła ma swoje wyjątki, myślę tu o Javorovym. :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 maja 2008, 23:09

przede wszystkim bezmyślność i uparcie ludu.. niestety jeżeli coś wiesz więcej na temat swoich gór i przestrzegasz z życzliwości i troski oni dalej swoje :cry:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 maja 2008, 14:44

W gorach wkurza mnie to ze sa daleko ;)
Dorka

Post autor: Dorka » 28 maja 2008, 15:55

a mnie wkurzaja guady!!! na szlaku zielonym na Turbacz z kowańca i ten ich smrud który za soba zostawiają :zly:
i smieci i ludzie bez wyobrazni
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 maja 2008, 7:10

Jak się ludzie gór klócą
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 10 czerwca 2008, 21:13

ludzie w laponkach ( chyba tak to się nazywa trzy paski i coś pod stopą ) na szlaku pytający się o drogę
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Mirek

co Was wkurza w górach

Post autor: Mirek » 11 czerwca 2008, 10:21

Co mnie w.....a!!!!!!!!!!!!. To przejdzcie się szlakiem z Polany Stokłosicy na Czantorię, nie dość że pełno klapkowiczów to śmieci jeszcze więcej :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :cry:
Asior

Post autor: Asior » 28 lipca 2008, 16:04

a mnie wkurza jak mnie ktos nie szanuje
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 lipca 2008, 19:55

Mnie zdecydowanie bardziej wkurza gdy ktoś nie szanuje gór i przyrody.
Siebie przy tym jakoś przeboleje.
ODPOWIEDZ