Mamy odpowiedź od Komisji Turystyki Górskiej!

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 15 października 2007, 18:11

:D
Gaclan

Post autor: Gaclan » 15 października 2007, 18:29

Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było!
Oscar

Post autor: Oscar » 15 października 2007, 18:57

Szlakami w Tatrach zarżądza TPN i jest już projekt nowych oznaczeń i drogowskazów.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 15 października 2007, 19:07

gaclan pisze:Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było!
Jak dla mnie to popieram takie akcje. Zawsze to daliśmy znać o nieprawidłowościach na szlakach i są uświadomieni o tym. Może coś się zmieni. Nigdy nie wolno tracić nadzei.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 października 2007, 19:21

Tak jest nigdy nie traćmy nadziei!!! Nawet jeśli to pismo nie pomoże to liczą się szczere chęci za które trzeba docenić tu naszych dwóch kolegów - Admina i Gaclana.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 15 października 2007, 20:01

Gaclan pisze:Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było! Warto Było!
I teraz niech Ci co byli sceptyczni co do tego pisma niech się mocno wstydzą... :oops: :oops: :oops:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 października 2007, 21:17

super,jestem w szoku ze dostalismy odpowiedz i taka obiektywna i optymistyczna,fajnie...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 października 2007, 22:48

kips pisze:super,jestem w szoku ze dostalismy odpowiedz i taka obiektywna i optymistyczna,fajnie...
Podpisuję się w całej rozciągłości

Kurza stopa ,coś się strona rozjeżdza
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 15 października 2007, 22:49

STAFF pisze:Kurza stopa ,coś się strona rozjeżdza
Sie rozjeżdża bo skan dokumentu Admina jest taki szeroki.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 października 2007, 23:08

Hmmm, jednym słowem Admin ma szeroki dokument... :D :D :D
Alf

Post autor: Alf » 17 października 2007, 12:30

Fajne pismo, tylko nie wiem z czego się tak cieszycie ? z tego że PTTK odpowiedział ? Przecież w tym piśmie nie ma nic konkretnego, tylko dziękujemy i przekażemy i nie nasze. Podejrzewam że zniszczenia nie powstały w przeciągu roku, więc oddziały powinny o nich wiedziedz ponieważ co roku szlaki są odnawiane, a więc powstało zaniedbanie. Jedyna optymistyczna rzecz to taka że niektórzy członkowie klubu nie przechodzą obojętnie jak widzą zaniedbania.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2007, 15:53

czas pokaże,ja sie ciesze z każdej inicjatywy,dla mnie fajnie ze sie w ogóle odezwali i może coś z tego będzie a jeżeli nie to będziemy dalej apelować...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2007, 18:31

Alf brutalnie, ale niestety prawdziwie :twisted:
Alf

Post autor: Alf » 17 października 2007, 19:31

Nie wiem jak płacone są szlaki górskie, ale wiem jak nizinne i nie są to małe pieniądze.
Pati

Post autor: Pati » 17 października 2007, 19:42

Musiałam sobie skopiować odpowiedź do Word-a, bo mam taki format, że ciężko go przeczytać..

Alf pisze:Przecież w tym piśmie nie ma nic konkretnego
No właśnie, jestem zaskoczona, że w ogóle odpowiedzieli
Ostatnio zmieniony 28 listopada 2012, 9:30 przez Pati, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ