co zabrać na dwa dni i gdzie zostawić auto?

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 07 kwietnia 2012, 22:40

spoko :)
ja na dwa - trzy dni zawsze pakuję się do 45 litrowego
a jeszcze często mam śpiwór (bywa że zimowy, więc dużo większy), karimatę, raki, czekan, żarcie (staram się być samowystarczalny :zoboc: ) .... i jakoś się mieszczę
najważniejsze aby to wszystko było lekkie
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 08 kwietnia 2012, 11:34

adamek pisze:Aha, Inga gazeta pozostawiona ostatnio w aucie czeka na odbiór :P
możesz mi zabrać na Rycerzową ;) choć mam nadzieję, że się nie przyda
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 08 kwietnia 2012, 14:10

Nie wiem czy już ktoś pisał..peleryna,może być nawet taka zwykła kupiona w kiosku,tego nawet z plecaka nie wyjmuję!!!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 czerwca 2012, 14:28

to ja się podepnę gdzie zostawić wóz, nie koniecznie na krowiarkach może być gdzieś bliżej Zawoi, przy sklepie/kościele czy lepiej u gospodarza?

aktualizacja, dobre miejsce na zaparkowanie znalazłem przy muzeum parku narodowego w Zawoi Markowej. przy szlaku niebieskim.
ODPOWIEDZ