Wieża na Trójmorskim Wierchu otwarta dla turystów

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lech
Turysta
Turysta
Posty: 422
Rejestracja: 23 września 2007, 10:13
Kontakt:

Wieża na Trójmorskim Wierchu otwarta dla turystów

Post autor: Lech » 21 października 2011, 13:54

Jodłów-Trójmorski Wierch
Zgodnie z określonym w umowie terminie zakończone zostały prace remontowe uszkodzonej podczas letniej burzy miedzyleskiej atrakcji turystycznej na Trójmorskim Wierchu. Wieża poza nowymi elementami konstrukcyjnymi oraz wzmocnieniami otrzymała także instalację odgromową, która w założeniach projektanta ma pomóc w ochronie przed wyładowaniami. Prace wykonywała wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego firma GRAMA sp. z o.o. z Chorzowa, która specjalizuje sie w tego typu pracach. Odwiedzających naszą gminę zapraszamy na kojące i zapierające dech w piersiach jesienne widoki naszych gór
.
Źródło => http://www.miedzylesie.pl/cms/php/stron ... id_men=114
Pozdrawiam

Lech z Poznania
robson
Turysta
Turysta
Posty: 795
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 23:07

Post autor: robson » 21 października 2011, 17:29

Bardzo dobra wiadomość , już się obawiałem że naprawy będą się przedłużać albo nie dojdą do skutku. Na celowniku mam właśnie Trójmorski Wierch .
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 grudnia 2011, 16:18

Zawsze to dodatkowa atrakcja,więc wiadomość z pewnością ucieszy każdego turystę,w tym również i mnie :)
ODPOWIEDZ