Klapkowicze na szlaku.

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Master
Turysta
Turysta
Posty: 407
Rejestracja: 29 września 2008, 15:23

Post autor: Master » 07 września 2010, 16:25

Heheheh mój poprzedni wpis tyczył się panny, która usiłowała wdrapać się na Świnicę, w czymś białym, co napewno butami górskimi nie było... Ale przypadkiem okazało się, że pasuje też do turysty, który w adidasach próbował forsować tę samą górę.
Rebel O ile adidasy na Świnicy nie mierżą zbyt mocno latem, w ładną pogodę, o tyle w tych warunkach...
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3056
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 07 września 2010, 17:24

Rebel pisze:a przecież każdemu może przytrafić sie nieszczęscie
racja. w przypadku tego pana ze Świnicy to prawdopodobnie jest nieszczęście stałe
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 08 września 2010, 7:45

Master pisze:Rebel O ile adidasy na Świnicy nie mierżą zbyt mocno latem, w ładną pogodę, o tyle w tych warunkach...
Rebel pisze:Nie twierdzę ze koleś zrobił ok
Juz pisałem że goscia nie popieram i tez uważam że źle zrobił , tylko ogólne naśmiewanie sie z każdego trochę inaczej ubranego mi nie pasuje , i nic na to nie poradze , a ponoć nie szata zdobi człowieka :)

PiotrekP pisze:Tylko kto za to zapłacił?
Piotrek jak nie daj Boże kiedyś będąc w najlepszych górskich butach na świecie , skręcisz nogę bo własnie oglądałeś sie za fajną laską która lazła w klapkach i miniówce po szlaku , i będziesz musiał skorzystać z pomocy , to tez nie będziesz sie zastanawiał kto za to zapłaci ;)
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 08 września 2010, 9:30

Rebel pisze:trochę inaczej ubranego mi nie pasuje , i nic na to nie poradze , a ponoć nie szata zdobi człowieka
Tu nie chodzi o inaczej ubranych, tylko o respekt przed górami i mierzenie sił na zamiary. Czy każdy musi być na Świnicy czy przejść Orlą Perć?
Każdemu się może zdarzyć coś nieprzewidzianego i dlatego powinno się ubezpieczać idąc w góry. Koszt niewielki, a zabezpieczenie przed przykrymi niespodziankami.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Rafal
Turysta
Turysta
Posty: 396
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 20:16

Post autor: Rafal » 05 sierpnia 2011, 13:27

Jeżeli ten post tu nie pasuje to proszę o przeniesieni go w odpowiednie miejsce.

Jakiś gościu chciał wynieść dziecko w wózku na Giewont! Jak dla mnie szok :shock: Zdjęcie znalezione na facebooku Milka Razem dla Tatr

Obrazek
KARPACKIE ŚCIEŻKI - blog - http://karpackiesciezki.blogspot.com
:oki:
Awatar użytkownika
Chmielo
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 381
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:26

Post autor: Chmielo » 05 sierpnia 2011, 15:06

Rzeczywiście "myślacy" rodzice :shock: Myśleli,że może deptak jest jakiś na szczyt :lol:
Nie bój się obierać trudniejszych dróg,często nimi łatwiej dojdziesz na szczyt....
Zbychu

Post autor: Zbychu » 05 sierpnia 2011, 16:18

Hmm :8) Rzekłbym: widok cokolwiek dziwny, ale ja jako człowiek powściągliwy w ocenianiu innych /w końcu samego siebie nigdy nie można być do końca pewnym ;) / wstrzymam się od oceny, bo wózek ten to "parasolka", lekki i po złożeniu nie byłoby większego problemu przytroczyć go np. do plecaka, a dzieci bywają różne - jeden np. nie zaśnie bez ulubionego pluszaka, inny bez wózka ...

Sądzę, że będzie z dzieciaka kiedyś turysta, aż miło :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2011, 11:13

Obrazek

Obuwie "taktyczne" w drodze na... każdy wie ;)
Awatar użytkownika
sprocket73
Turysta
Turysta
Posty: 1063
Rejestracja: 09 czerwca 2011, 15:06

Post autor: sprocket73 » 06 sierpnia 2011, 18:44

lukas_osw, kiedy zostało zrobione to zdjęcie ??
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2011, 18:48

pamiętam panią, która wybrała się na "spacerek" do morskiego w... 10cm szpilkach :)
I doszła do samego końca... boso :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2011, 21:21

mnie kiedyś rozwaliła dziewczyna w wieku 25-30 lat która przyszła do Murowańca oczywiście adidaski itp. usiadła to pierwsza czynność jaką wykonała było poprawienie makijażu :)
Wywaliła na stół cała armie malowideł i zaczęła poprawiać swoją nienaganną urodę :)
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1420
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 06 sierpnia 2011, 22:22

mnie kiedyś rozwaliła dziewczyna w wieku 25-30 lat która przyszła do Murowańca oczywiście adidaski itp. usiadła to pierwsza czynność jaką wykonała było poprawienie makijażu
Wywaliła na stół cała armie malowideł i zaczęła poprawiać swoją nienaganną urodę
Jeśli jej to sprawiło przyjemność to niech sobie robi co chce . Nie wadzi nikomu. Zagrożenie sprawia taka panienka dopiero wtedy , kiedy poprawia sobie makijaż kierujac samochodem :(
Natomiast bardzo wkurza widok gości , którzy wloką sie do schroniska tylko w tym celu żeby nachlać się piwska i wyżygać pod ławką.
Vide : szlak Dom Śląski - Śnieżka.
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2011, 22:34

Mnie rozbawił koleś, który po kilku piwkach ruszył spod Murowańca na Zawrat, z foliową torebką w której niósł głowę kapusty - tak dla jaj oczywiście.
Na szczęście przyszła burza i musiał się cofnąć.
Jego nie byłoby szkoda, ale taka lecąca z góry kapusta mogłaby trochę szkód narobić...
:)
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 07 sierpnia 2011, 21:04

Zdjęcie Łukasza jest z połowy lipca.
--->>>flickr<<<---
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2011, 22:19

sprocket73 pisze:lukas_osw, kiedy zostało zrobione to zdjęcie ??
Dokładnie w dniu, w którym również byłeś :) 17.07 dokladnie :)
na pewno mineliśmy się na szlaku ;) z parkingu wyszedlem o równej 5,na szczycie byłem między 10:00 a 11:45, a schodzilem do 16:45

https://picasaweb.google.com/1085170629 ... sy17072011
ODPOWIEDZ