Wasze największe osiągnięcia?

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Wasze największe osiągnięcia?

Post autor: Anonymous » 13 lutego 2011, 19:42

Jak w temacie. Którą z Waszych wypraw uważacie za najbardziej udaną i najlepszą? Może pochwalicie się jakimiś zdjęciami? Dodam, że jestem początkującym w świecie gór, dlatego chcę nabrać apetytu na początek przez wasze relacje i zdjęcia :)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 13 lutego 2011, 19:55

Vincent relacje i zdjęcia znajdziesz tu:
viewforum.php?f=6

Ale temat ok. :spoko:
No to może zacznę:
AUstriacki "Maternhorn" Glodis 3.206m
Relację znajdziesz tu: viewtopic.php?t=4559&postdays=0&postorder=asc&start=0
:spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lutego 2011, 22:53

Moja najlepsza wyprawa to Rumunia, góry Fogarskie. Podróż pociągami przez Słowację i Węgry a potem kilka dni w Fogaraszach i zdobycie najwyższego szczytu Rumunii czyli Moldoveanu (2544m) Nie jest to co prawda imponująca wysokość, ani zapierający dech sport wyczynowy, ale wrażenia były niesamowite i bardzo mile wspominam to małe szaleństwo.

Relacja:
viewtopic.php?t=4551&postdays=0&postorder=asc&start=0
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 14 lutego 2011, 8:36

Moim największym osiągnięciem jest to , że mogę chodzić po górach i cieszyć się ich pięknem. Mniej zwracam uwagę na wysokość, czy trudność wejścia. Dla mnie samo bycie w górach jest już osiągnięciem.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

:) :)

Post autor: viking » 14 lutego 2011, 10:27

Witam

Wypowiedz Piotrka - najlepiej oddaje również moje największe górskie osiągnięcia. Także Vincent - buty, plecak, uśmiech i ......w góry, na górskich trasach spotkasz wielu, co maja takie same zainteresowania co ty :spoko:

viking
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
ODPOWIEDZ