Pieski na śniegu

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Doris

Post autor: Doris » 10 lutego 2010, 20:11

kurcze! chętnie zobaczę takie zawody, a na pawno jeszcze będą...a i zdjęcia w ruchu lubię najbardziej! :) super Bikmen! kiedyś na stopa jechałam z kobitą, która brała udział w psich zaprzęgach i trochę poopowiadała, właśnie o psich charakterach...jak to się je dobiera, który psiak, gdzie będzie miał swoje miejsce...ten najbardziej dominujący oczywiście na przód, a reszta też ma swoje miejsca zależne od charakteru. Te psy kochają ruch! i dla nich to jest zabawa, jak mogą swoją Panią-Pana powieść przed siebie :spoko:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 11 lutego 2010, 9:47

Zapraszm do Jakuszyc, tam praktycznie pieski biegają przez całą zime.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 lutego 2010, 20:49

Rewelacja,aż łza w oku się kręci na wspomnienie mojego Walker'a.Biegał 6ść sezonów.Zawody nie do opisania,trzeba tam być.Fotki super
Awatar użytkownika
ninik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 801
Rejestracja: 22 listopada 2008, 16:35
Kontakt:

Post autor: ninik » 11 lutego 2010, 21:34

Marshal1423 pisze:Rewelacja,aż łza w oku się kręci na wspomnienie mojego Walker'a.Biegał 6ść sezonów.Zawody nie do opisania,trzeba tam być.Fotki super
Tak mi się właśnie wydawało ,że to Ty zajmujesz sie zaprzegami....ale nie byłem pewny :):):)Jeśli dobrze kojarze to brałeś udział u mnie w Wesołej???
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

https://www.flickr.com/photos/148596918@N06/albums
ODPOWIEDZ