Kurs lawinowy

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2010, 22:19

w marcu 2009 robiłem zimowy kurs turystyki w Kilimanjaro, zajęcia w terenie prowadził Dębsiu 2 dni i Waldek 1 dzień, zajęcia teoretyczne Dębsiu, Waldek i Tomek Nodzyński z lawin. Waldek akurat w tym czasie głównie siedział w schronisku, albo prowadził zajęcia na tej górce przed Murowańcem, ogólnie był dość łatwo dostępny.
Szkołę mogę polecić bo było to dobrze zorganizowane, instruktorzy bez zarzutu, wytłumaczą, pomogą, mają duże poczucie humoru, kursanci pozostali też byli fajni, więc wspominam to mile.
Ale tak właściwie, jednego dnia poszliśmy nad Zmarzły Staw z grupą Jarka Cabana i Moniki Niedbalskiej, cały dzień ćwiczyliśmy obok siebie, tamci ludzie też są w porządku i raczej wątpię, żeby między tymi trzema szkołami były jakieś wielkie różnice.
Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 12 stycznia 2010, 0:09

yusta  wiem że kilka osób było chętnych, zapytam na zjeździe czy są dalej zainteresowani i ew. ustalimy wspólnie termin :)
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 stycznia 2010, 0:50

OK:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 stycznia 2010, 10:29

Partycja pisze:M@ster Kto Cię szkolił?
Bo rozumiem, że nie sam Waldek Niemiec (no chyba, że zdarzył się cud), ale może kogo znam.
Zgadza sie Waldek niestety nie mógł wiemy z jakich przyczyn ale kurs prowadził Dębsiu i Boguś tylko nie pamiętam nazwiska ale wiem że urzędował w Betlejemce :)
Anonymous

szkolenie lawinowe

Post autor: Anonymous » 19 stycznia 2010, 21:09

Czy jest ktoś, kto wybiera się na Szkolenie Lawinowe w lutym,do schroniska w Piątce?:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 stycznia 2010, 21:32

Był tutaj temat:)

viewtopic.php?t=2893

Połączyłem Tematy RafalS.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 stycznia 2010, 17:23

Właśnie się zorientowałam,dopiero "raczkuję"po wszystkich zadanych przez Was tematach,ale fajnie,bo dużo tu tego się dzieję :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 stycznia 2010, 17:36

Świetlik25 jak chcesz się wybrać na ten kurs to z tego co się dowiedziałem jak ostatnio dzwoniłem to już ostatnie miejsca pozostały na 13-14 luty, więc musisz szybko się zapisywać. Ja również miałem w tym roku się zapisać, ale jednak poczekam na przyszły rok.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 25 stycznia 2010, 23:32

suonecznik  kiedy możesz dostać urlop i jechać na kurs?
yusta prosiła żeby jej na razie nie brać pod uwagę.
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 stycznia 2010, 1:44

Mariusz Postaram się coś dowiedzieć w tym tygodniu.
A Wam pasuje każdy weekend czy macie jakiś konkretny? :)
Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 26 stycznia 2010, 8:44

Ja mogę się dostosować do innych :)
Czekam więc na propozycje terminów
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 stycznia 2010, 9:36

Szkoda że nie mogę się z Wami zapisać na ten kurs :( a chętnie bym uczestniczyła :)
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 26 stycznia 2010, 13:40

Mariusz pisze:Czekam więc na propozycje terminów
Bierzcie ostatni weekend lutego to wspólne wieczorki w Murowańcu sobie pospędzamy :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 stycznia 2010, 15:14

tak jest tom-pi4 będą tańce hulanki i swawole :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 stycznia 2010, 18:53

czy kurs lawinowy jest uzupełnieniem zimowego kursu turystyki..? (na to wygląda czytając program obu kursów w wyżej przytaczanej "szkole")...

czy coś się traci, nie uczestnicząc w kursach firmowanych przez PZA?
ODPOWIEDZ