Ubezpieczenia PL, SK i inne

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2007, 18:25

Gaclan pisze:ale nich każdy placi za akcje.
Z jakiej racji ktoś kto nie zawinił ma płacić za akcję :?:
:?: :?: .Przecież 1/3 mojej pensji zabiera Państwo Polskie w formie różnych podatków,akcyz,składek i innych dupereli :zly: :zly: :zly: i teraz mam jeszcze dobrowolnie opodatkować się od chodzenia po górach :?: :?: :?: Nigdy :!: :!: :!: Państwo zbierając od nas tyle podatków ma zasrany obowiązek zadbać o nasze bezpieczeństwo i zdrowie,także w górach :!: To w końcu też terytorium Polski.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2007, 19:05

widzę ze coś gorąco sie dzieje...a po co nie ma chyba takiej potrzeby
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 17 października 2007, 19:33

mirkow popieram cię :spoko:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2007, 19:33

Mosorczyk pisze:Niech nie będzie obowiązkowe, ale niech będzie takowe dostępne, bo to rozwiązanie jest naprawdę dobre.
O to właśnie mi chodzi,ale Gaclan chyba tego nie rozumie...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2007, 19:34

janek dzięki :spoko:
Gaclan

Post autor: Gaclan » 17 października 2007, 19:48

Nie chodzi o to że nie rozumiem... Cały czas próbuję wam uzmysłowić jak ważne jest ubezpiecznie w górach.
Problem stawiam inaczej niż czy minie na to stać kogoś czy nie. W tej nierówności chcaiełem pokazać jaka jest korzyść między płaceniem za akję a kosztem ubezpieczenia :zly:
To, że tyle z naszej pensji zabierane jest, nie jest przedmiotem tego tematu i z pretensjami o to można się udać pod inny adres.

Chcę tylko powidzieć że brak obowiązkowego ubezpieczenia będzie dalej powodował że ludzie będą lekceważyć góry, bo będą czuli się bezkarni, wiedząc żePaństwo zaplaci za ich głupotę.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2007, 20:03

Gaclan w ten sposób możemy sobie dyskutować do końca świata i o jeden dzień dłużej ;) Ty masz swoje zdanie a ja swoje i nic tego nie zmieni,proponuję pokój :peace: bo dalsza dyskusja jest bez sensu :|
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 17 października 2007, 20:31

popieram wniosek obywatela mirkow :peace:
Gaclan

Post autor: Gaclan » 17 października 2007, 20:44

Rzeczywiście, dalsza dyskusja jest bezcelowa. :!:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2007, 20:47

i zaraz sie miło zrobiło :hura:
Anonymous

Ubezpieczenia SK, PL i inne

Post autor: Anonymous » 16 maja 2008, 10:29

Planuję ubezpieczyć się w Allianz Direct na kilka dni w czasie pobytu w tatrach Słowackich. Czy to dobry wybór? Może korzystał ktoś już z tej firmy? Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 maja 2008, 13:23

radek83 pisze:Allianz
Kupowałem już wielokrotnie u nich ubezpieczenie, ale jeszcze nigdy nie korzystałem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 maja 2008, 13:32

:twisted: Dlatego to ubezpieczenie się zowie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 maja 2008, 15:28

radek83 spytaj Dorki - ona siedzi w tym ubezpieczeniowym misz-maszu, to może Ci doradzi coś więcej...
Ostatnio zmieniony 07 czerwca 2008, 13:25 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 czerwca 2008, 9:48

Kupiłem ubezpieczenie wojażer, na 10 dni wyniosło mnie 17 zeta. Ratownictwo i KL do 5k jewro. Mam nadzieję, że nie skorzystam':kukacz:'
ODPOWIEDZ