Strona 1 z 1

Przewodnik Piotr Konopko

: 21 lipca 2015, 12:14
autor: Kovik
Hey. Jak w temacie. Miał ktoś styczność z w/w przewodnikiem? Albo kolega/koleżanka miała. Słyszeliście jakieś opinie? Jakby co to można na priv

: 21 lipca 2015, 12:48
autor: Pietras8609
Cześć:):)

Rozumiem, że chodzi o Piotra Konopkę??? tak miałem okazje być z wyżej wymienionym na Gerlachu,zimą 2014 r. (4 styczeń dokładnie);jeśli o mnie chodzi to wrażenia pozytywne;pełen profesjonalizm,otwarty , dostępny człowiek; ma swoje poglądy z którymi można się nie zgadzać (bardzo krytyczny stosunek do wypraw partnerskich organizowanych przez rozmaite biura-wiadomo że tutaj o kwestie finansowe głównie chodzi);jakbyś cos więcej potrzebował to pisz na priv:):)

: 05 sierpnia 2015, 20:30
autor: viking
Kilkanascie lat temu to bufon do kwadratu , obecne zdanie Piotra napewno aktualne,

:twisted:

: 07 sierpnia 2015, 22:17
autor: Pietras8609
Kilkanascie lat temu to bufon do kwadratu , obecne zdanie Piotra napewno aktualne,
Masz rację Janusz;fakt faktem jest w tym trochę prawdy;przecież to były Prezes PSPW;ale., właśnie akurat w jego stosunku do wypraw partnerskich się nie dziwię -wiadomo tutaj o biznes chodzi, klientów itd, ale z drugiej strony mówi wprost co myśli i szanuje odmienne zdanie drugiej strony;fakt że byłem z przewodnikiem tylko raz i ta wyprawa miała o tyle tę wartość, ze utwierdziła mnie w w przekonaniu, że jednak najlepsza jest górska samodzielność:):)