TYDZIEN MOSKITA

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 grudnia 2007, 8:31

rozumiem,za kazdym razem jak jestem w stefnowej na małej fatrze to patrzy na mnie ten rozsutec i patrzy czasem spac nie daje,jakas cholera czy coś...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 grudnia 2007, 8:48

mosquitos heaven pisze:
Mooliczek pisze:8. Jeżeli miałbyś wybrać jedną piosenkę, która najtrafniej Cię opisuje, to co by to była za piosenka?
:blink: .....sam chce poznac odpowiedz na to pytanie........gdybym mogl wybrac kilka moze....ale jedna :!:
moze Ty jestes w stanie odpowiedziec na to pytanie......wlasie :twisted: Moolik z tego co mnie poznalas...........wiem ze to bardzo malo ale......odpowiedz na to pytanie :!: 8)
Małe wyzwanko, tak? ;) z chęcią je podejmę, ale wiem, że ryzykuję duże PUDŁO!

Jak się domyślasz, odpowiedź na to pytanie miała Ci oszczędzić kolejnych pytań z mojej strony ;) Muzyka (z tekstem czy bez) potrafi w kapitalny sposób ukazać czyjąś osobowość, charakter, czasem nawet niektóre koleje losu. To fantastyczny język - ale o tym gdzie indziej i kiedy indziej :)

Ok, to ja pomedytuję nad tą jedną, a Tobie dam fory: mogą być 3 utwory ;)

(o, jak mi się zrymowało)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 grudnia 2007, 20:33

Generalnie moskit sie wycwanil :) zrobil swoj tydzien i zniknal :D heh taki to moze i ja bym przezyla :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 grudnia 2007, 23:47

Szpiek pisze:Generalnie moskit sie wycwanil :) zrobil swoj tydzien i zniknal :D
:P :P :P obecny :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 grudnia 2007, 2:34

moolik co z ta muza :?: :?: :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 grudnia 2007, 10:36

mosquitos heaven pisze:moolik co z ta muza :?: :?: :twisted:
wciąż szukam :kukacz: a jak u Ciebie? :D Ty masz łatwiej ;-)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2008, 21:58

Tydzień już dawno temu się skończył, ale tak na marginesie, to miło mi już "na żywo" przywitać się z Moskitem na Forum...
Fajnie wiedzieć, że jesteś z Gdyni... Mam w związku z tym dwa pytania...

1. Z której części Gdyni jesteś?
2. Czy zawodowo jesteś związany z morzem?

p.s. przepraszam jeśli zadałem pytanie, które się powtarza, ale coś mi net słabo chodzi i tak powierzchownie zerkając nie zauważyłem podobnych pytań... A jeśli są, to proszę mnie odpowiedni skarcić ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2008, 22:03

Turystykon pisze:1. Z której części Gdyni jesteś?
10min spacerkiem do centrum i morza :)

Turystykon pisze:2. Czy zawodowo jesteś związany z morzem?
zawodowo nie ale kiedys dużo wiosłowałem :eD i pare razy siarczyscie przeklainałem wiatr, fale, zimno i wszedzie wlewajaca sie wode :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2008, 22:40

10min spacerkiem do centrum i morza :)
Bardziej mi chodziło o nazwę dzielnicy... ;) Ja znam w miarę Oksywie, Witomino, Skwer Kościuszki, Wzgórze Nowotki i takie tam inne miejscówki ;) Może mógłbyś się do tych okolic odnieść, wtedy będzie mi łatwiej ;) A jeżeli jestem już zbyt wścibski, to daj znać wprost!
zawodowo nie ale kiedys dużo wiosłowałem :eD i pare razy siarczyscie przeklainałem wiatr, fale, zimno i wszedzie wlewajaca sie wode :zoboc:
Czyli hobbystycznie... Byłeś zrzeszony w jakimś klubie czy bardziej prywatnie dla rozrywki? A może yachtclub...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2008, 22:48

Turystykon pisze:Bardziej mi chodziło o nazwę dzielnicy... Ja znam w miarę Oksywie, Witomino, Skwer Kościuszki, Wzgórze Nowotki i takie tam inne miejscówki Może mógłbyś się do tych okolic odnieść, wtedy będzie mi łatwiej A jeżeli jestem już zbyt wścibski, to daj znać wprost!
wzgorze :) ulica wojewody wachowiaka 7 na przeciwko komisariatu 8)

Turystykon pisze:Czyli hobbystycznie... Byłeś zrzeszony w jakimś klubie czy bardziej prywatnie dla rozrywki? A może yachtclub...
dla rozrywki :) znajomy wioslowki budowal to zaczalem z nim walczyc z wiatrem i falami i sie siakos wkrecilem :) cool sprawa :spoko: tylko tylek moknie :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2008, 23:25

Dzięki...

Każde hobby ma swoją cenę... A czytające te słowa:
mosquitos heaven pisze:dla rozrywki :) znajomy wioslowki budowal to zaczalem z nim walczyc z wiatrem i falami i sie siakos wkrecilem :) cool sprawa :spoko: tylko tylek moknie :lol:
Przypomniał mi się tekst, że fajne Tatry, fajnie się po tych Krupówkach łazi, ale te Tatry coś za wysokie...

:ha: :ha: :ha:

Grunt to mieć radochę i dobrą zabawę!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 marca 2008, 15:07

tydzień zakończony a ja mam pytanie :)
1. jak zaczęła się twoja przygoda z górami :?:
a) ile miałeś lat :?:
b) kto cię namówił :?:
c) od czego zaczynałes (gdzie wszedłes na samym początku) :?:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 marca 2008, 15:45

hmmmm.....lat....siakies nascie nie pametam dokladnie 8) niestety sam musialem sie namowic bo nikt inny nie chcial :lol: przyslowiowego bakcyla zalapalem jak pojechalem w bieszczady a pierwsza gora ktora "pamietam" byla polonina carynska :)
Pete

Post autor: Pete » 05 marca 2008, 16:59

mosquitos heaven pisze:hmmmm.....lat....siakies nascie nie pametam dokladnie 8) niestety sam musialem sie namowic bo nikt inny nie chcial :lol: przyslowiowego bakcyla zalapalem jak pojechalem w bieszczady a pierwsza gora ktora "pamietam" byla polonina carynska :)
Czy ktoś z Twojego otoczenia chodzi również po górach ? Czy raczej jest tak, iż ludzie z Pomorza myślą, że w Polsce są tylko Tatry ? :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 marca 2008, 17:08

malo jest takich osob :) a moze ja po prostu malo ich znam :) osobiscie znam tylko 2 ludkow z gdyni ktorzy chodza po gorach a nie tylko tatrach :) jeden z nich wrocil wlasnie z Bergson Winter Challange, byl sanitariuszem na rajdzie :) obiecal zdjecia jak dostane to wstawie :!:
ODPOWIEDZ